Кипери полуприколки SCHMITZ

Резултати пронајдени: 129

Сортирај според
  
Резултати по страница
  

Филтрирај резултатиИсчисти сė

 • Тип (1)
  Кипери полуприколки
 • Бренд (1)
  SCHMITZ
 • Модел
 • Земја на продавачот
 • Состојба
 • Аукција, изнајмување
 • Цена, EUR
 • Година
 • Број на оски
 • За транспорт на
 • Корисна носивост, kg
 • Бруто тежина, kg
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 - 30m3 - Lifting axle - Weightscale
18
Кипер полуприколка
Schmitz Cargobull SKI 24 - 30m3 - Lifting axle - Weightscale
P. Mostert Import-Export B.V.
Холандија
Година на производство: 2010
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 29000 kg
Бруто тежина: 39000 kg
9 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 8час 19мин
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 - 30m3 - Lifting axle - Weightscale
16
Кипер полуприколка
Schmitz Cargobull SKI 24 - 30m3 - Lifting axle - Weightscale
P. Mostert Import-Export B.V.
Холандија
Година на производство: 2010
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 29000 kg
Бруто тежина: 39000 kg
8 950  EUR
Нето цена
Онлајн: 8час 19мин
Кипер полуприколка SCHMITZ Auflieger Kipper Alukastenmulde 52m³
12
Кипер полуприколка
SCHMITZ Auflieger Kipper Alukastenmulde 52m³
Cargobull Trailer Store GmbH Gotha
Германија
Година на производство: 2019
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 35000 kg
28 850,42  EUR
Нето цена
Онлајн: 9час 31мин
Кипер полуприколка SCHMITZ Auflieger Kipper Alukastenmulde 52m³
12
Кипер полуприколка
SCHMITZ Auflieger Kipper Alukastenmulde 52m³
Cargobull Trailer Store GmbH Gotha
Германија
Година на производство: 2019
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 35000 kg
28 850,42  EUR
Нето цена
Онлајн: 9час 31мин
Кипер полуприколка SCHMITZ Auflieger Kipper Alukastenmulde 27m³
12
Кипер полуприколка
SCHMITZ Auflieger Kipper Alukastenmulde 27m³
Cargobull Trailer Store GmbH Gotha
Германија
Година на производство: 2018
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 35000 kg
21 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 9час 31мин
Кипер полуприколка SCHMITZ Auflieger Kipper Alukastenmulde 52m³
12
Кипер полуприколка
SCHMITZ Auflieger Kipper Alukastenmulde 52m³
Cargobull Trailer Store GmbH Gotha
Германија
Година на производство: 2019
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 35000 kg
28 850,42  EUR
Нето цена
Онлајн: 9час 31мин
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull
9
Кипер полуприколка
Schmitz Cargobull
ABLIS POIDS LOURDS
Франција
Година на производство: 2008
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 38000 kg
10 500  EUR
Онлајн: 23час 9мин
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 9,6 ALUMULDE GETREIDE 50 m³ / MULTITÜRE !
20
Кипер полуприколка
Schmitz Cargobull SKI 24 9,6 ALUMULDE GETREIDE 50 m³ / MULTITÜRE !
griener gmbh nutzfahrzeuge und mehr ...
Германија
Година на производство: 2020
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 36000 kg
36 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 1ден
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull
10
Кипер полуприколка
Schmitz Cargobull
ABLIS POIDS LOURDS
Франција
Година на производство: 2011
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 34000 kg
16 000  EUR
Онлајн: 2ден
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SGF S3 45m³Alu*Luft/Lift*Pendelklappe*Getreide
15
Кипер полуприколка
Schmitz Cargobull SGF S3 45m³Alu*Luft/Lift*Pendelklappe*Getreide
Eschen Nutzfahrzeuge GmbH
Германија
Година на производство: 2014
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 29000 kg
Бруто тежина: 35000 kg
23 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 2ден
Кипер полуприколка SCHMITZ 3 Achs Kippauflieger SKI24SL7.2/ 30 m³, Getreidesch.
20
Кипер полуприколка
SCHMITZ 3 Achs Kippauflieger SKI24SL7.2/ 30 m³, Getreidesch.
Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb
Германија
Година на производство: 2015
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 29850 kg
Бруто тежина: 35000 kg
20 600  EUR
Нето цена
Онлајн: 2ден
Кипер полуприколка SCHMITZ Tipper Alu-square sided body 30m³
11
Кипер полуприколка
SCHMITZ Tipper Alu-square sided body 30m³
Cargobull Trailer Store Zagreb
Хрватска
Година на производство: 2016
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 29940 kg
Бруто тежина: 35000 kg
19 950,4  EUR
Нето цена
Онлајн: 2ден
Кипер полуприколка SCHMITZ Tipper steel half pipe body 28m³
11
Кипер полуприколка
SCHMITZ Tipper steel half pipe body 28m³
LLC Schmitz Cargobull Ukraine
Украина
Година на производство: 2021
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 29460 kg
Бруто тежина: 36000 kg
38 000  EUR
Онлајн: 2ден
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 18 SL06 -7,2 ca. 25m³
15
Кипер полуприколка
Schmitz Cargobull SKI 18 SL06 -7,2 ca. 25m³
Ahmad Khaibar Zoltani
Германија
Година на производство: 2011
Број на оски: 2-оски
Корисна носивост: 26420 kg
Бруто тежина: 32500 kg
8 950  EUR
Нето цена
Онлајн: 2ден
Кипер полуприколка 2012 Schmitz CARGOBULL
20
Кипер полуприколка
2012 Schmitz CARGOBULL
EURO AUCTIONS (UK) LTD
Обединето Кралство
Година на производство: 2012
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 3ден
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24-7.2 AK, Thermo, 24m³, Schlammdicht, Lift
16
Кипер полуприколка
Schmitz Cargobull SKI 24-7.2 AK, Thermo, 24m³, Schlammdicht, Lift
alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG
Германија
Ново
Година на производство: 2021
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 30400 kg
Бруто тежина: 36000 kg
37 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 3ден
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull
9
Кипер полуприколка
Schmitz Cargobull
ABLIS POIDS LOURDS
Франција
Година на производство: 2016
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 38000 kg
17 500  EUR
Онлајн: 3ден
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull
7
Кипер полуприколка
Schmitz Cargobull
ABLIS POIDS LOURDS
Франција
Година на производство: 2011
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 34000 kg
16 500  EUR
Онлајн: 3ден
Кипер полуприколка SCHMITZ CARGOBULL 50 CUB Aluminium
7
Кипер полуприколка
SCHMITZ CARGOBULL 50 CUB Aluminium
Jeurissen Handel & Verhuur B.V.
Холандија
Година на производство: 2018
Број на оски: 3-оски
Прашајте за цена
Онлајн: 3ден
Кипер полуприколка SCHMITZ Auflieger Kipper Alukastenmulde 27m³
13
Кипер полуприколка
SCHMITZ Auflieger Kipper Alukastenmulde 27m³
Cargobull Trailer Store GmbH
Германија
Година на производство: 2018
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 36000 kg
21 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 3ден
Страница 1 од 7
Резултати пронајдени: 129
Пребарувањето е зачувано!

t1test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.