Кипери полуприколки SAMRO


3
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Samro 50 m³ Kipper Voll Aluminium BPW Achsen  - кипер полуприколка
 9
12 900 EUR
Нето цена
2008
3-оски
Корисна носивост: 31 400 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 3мес 5ден

Auto M.Hallak

Германија, Korschenbroich

Samro  - кипер полуприколка
 8
Прашајте за цена
2000
2-оски
Корисна носивост: 27 880 kg
Бруто тежина: 33 000 kg

Онлајн: 6мес 11ден

GUAINVILLE INTERNATIONAL

11

Франција, LIMAY

Идентификација 12576

Samro ST3310 60m3 Alukipper 3 axles Liftachse - кипер полуприколка
 20
26 900 EUR
Нето цена
2011
3-оски
Корисна носивост: 31 700 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 6мес 19ден

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70134457

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.