Нов кипер полуприколка OZGUL 2020

Онлајн: 6мес 17ден

Бренд OZGUL
Ново
Состојба нова
Нето тежина 11 500 kg
Бруто тежина 81 500 kg
Корисна носивост 70 000 kg
Капацитет 36 m³
Локација Турција, Konya
Телефон +90 332 4...
Шасија/суспензија
  • суспензија: федер/воздух
  • број на оски: 4-оски
  • оските прават: PIRLANTA
  • сопирачки: тапан
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
  • гуми: 100 %, 13/R 22,5
Тело/надградба
  • материјал на тело: Hardox челик
  • заден кипер

Продавач
DURMUS OZGUL OTOMOTIV ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET AS
DURMUS OZGUL OTOMOTIV ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET AS Турција
Доверлив
Повеќе од 2 години со Truck1
Локално време на дилерот
08:41
Лица за контакт
Mehmet Özgül
English
Abdil Tekeoğlu
English
Yasin Demircan
Русский
Muhammed Jawhar
العربية
İbrahim Taş
Français
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Кипер полуприколка OZGUL SIDE TIPPING SEMI TRAILER
OZGUL SIDE TIPPING SEMI TRAILER
2020, 3-оски
Турција, Konya
Кипер полуприколка OZGUL SIDE TIPPING SEMI TRAILER, 2020
Кипер полуприколка OZGUL ALUMINIUM TIPPING SEMI TRAILER
OZGUL ALUMINIUM TIPPING SEMI TRAILER
2020, 3-оски
Турција, Konya
Кипер полуприколка OZGUL ALUMINIUM TIPPING SEMI TRAILER, 2020
Кипер полуприколка OZGUL 20 FT TIPPING CONTAINER CHASSIS
OZGUL 20 FT TIPPING CONTAINER CHASSIS
2020, 3-оски
Турција, Konya
Кипер полуприколка OZGUL 20 FT TIPPING CONTAINER CHASSIS, 2020
Кипер полуприколка OZGUL HALF PIPE TIPPING TRAILER
OZGUL HALF PIPE TIPPING TRAILER
Турција, Konya
Кипер полуприколка OZGUL HALF PIPE TIPPING TRAILER
Кипер полуприколка OZGUL HEAVY DUTY TIPPING SEMI TRAILER (FOR MINING)
OZGUL HEAVY DUTY TIPPING SEMI TRAILER (FOR MINING)
2020
Турција, Konya
Кипер полуприколка OZGUL HEAVY DUTY TIPPING SEMI TRAILER (FOR MINING), 2020
Кипер полуприколка OZGUL TIPPING SEMI TRAILER FOR SCRAP
OZGUL TIPPING SEMI TRAILER FOR SCRAP
Турција, Konya
Кипер полуприколка OZGUL TIPPING SEMI TRAILER FOR SCRAP
Кипер полуприколка OZGUL 4 AXLE TIPPING SEMI TRAILER
OZGUL 4 AXLE TIPPING SEMI TRAILER
4-оски
Турција, Konya
Кипер полуприколка OZGUL 4 AXLE TIPPING SEMI TRAILER
Кипер полуприколка OZGUL TIPPING TRAILER FOR GRAIN
OZGUL TIPPING TRAILER FOR GRAIN
2019, 3-оски
Турција, Konya
Кипер полуприколка OZGUL TIPPING TRAILER FOR GRAIN, 2019
Кипер полуприколка OZGUL 4 AXLE TIPPING SEMI TRAILER
OZGUL 4 AXLE TIPPING SEMI TRAILER
4-оски
Турција, Konya
Кипер полуприколка OZGUL 4 AXLE TIPPING SEMI TRAILER
Кипер полуприколка OZGUL HALF PIPE TIPPING TRAILER LIGHT MODEL
OZGUL HALF PIPE TIPPING TRAILER LIGHT MODEL
3-оски
Турција, Konya
Кипер полуприколка OZGUL HALF PIPE TIPPING TRAILER LIGHT MODEL
Кипер полуприколка Ozgul 4-Achser Mulde, 46m³, 16-Reifen, Stahl
Ozgul 4-Achser Mulde, 46m³, 16-Reifen, Stahl
2019, 4-оски
Германија, Sittensen
45 900 EUR
Кипер полуприколка Ozgul 4-Achser Mulde, 46m³, 16-Reifen, Stahl, 2019
Кипер полуприколка Arslan
Arslan
2020, 3-оски
Романија, Chiajna
25 700 EUR
Кипер полуприколка Arslan, 2020

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.