Кипери полуприколки OVA


Сортирај според:
Резултати по страница:
OVA 40 m³ - 3 axles tipper - кипер полуприколка
 11
8 900 EUR
Нето цена
2003
Корисна носивост: 33 000 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 11ден

Houffalize Trading SA

9

Белгија, Houffalize

Идентификација 111032

OVA OVA ALU 62m³ - Reinforced/Renforce/Versterkt ( Ferro-Non Ferro) - кипер полуприколка
 12
16 900 EUR
Нето цена
2007
Корисна носивост: 31 600 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 15ден

Braem

10

Белгија, Handzame

Идентификација E55830

OVA Tipper - кипер полуприколка
 15
12 000 EUR
Нето цена
2006
Корисна носивост: 33 020 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 26ден

TheTruckCompany

16

Белгија, Hooglede

Идентификација TC87763

OVA 52 cub in alu - кипер полуприколка
 11
16 850 EUR
Нето цена
2007
3-оски
Корисна носивост: 33 205 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 1мес 1ден

Degroote Trucks & Trailers

16

Белгија, BE

Идентификација 20122310

OVA, 39 OK 95/Alu Chassis/gelenkt/Kombi/Schnecke  - кипер полуприколка
 17
29 800 EUR
Нето цена
2009
3-оски
Корисна носивост: 29 800 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 1мес 4ден

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

Германија, Sittensen

Идентификација SI79509

OVA OVA 39 0K 95 - AL - 45 m3 - кипер полуприколка
 7
10 900 EUR
Нето цена
2007
Корисна носивост: 32 770 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 1мес 7ден

Braem

10

Белгија, Handzame

Идентификација E51860

OVA OVA ALU 45 m3 - кипер полуприколка
 9
6 850 EUR
Нето цена
1988
Корисна носивост: 32 040 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 1мес 7ден

Braem

10

Белгија, Handzame

Идентификација E55629

OVA 57 cub in alu - кипер полуприколка
 10
16 850 EUR
Нето цена
2007
3-оски
Корисна носивост: 33 120 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2мес 7ден

Degroote Trucks & Trailers

16

Белгија, BE

Идентификација 21020287

OVA 390K95 42m3 Alu Kipper - кипер полуприколка
 15
12 400 EUR
Нето цена
2005
3-оски
Корисна носивост: 32 940 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2мес 22ден

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70141681

OVA 56 cub in alu - coil floor - кипер полуприколка
 7
19 850 EUR
Нето цена
2008
3-оски
Корисна носивост: 33 555 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 3мес 10ден

Degroote Trucks & Trailers

16

Белгија, BE

Идентификација 21010066

OVA 28 M3 STEEL alu chassis - кипер полуприколка
 13
19 950 EUR
Нето цена
2014
3-оски
Корисна носивост: 33 480 kg
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 3мес 18ден

Kleyn Trucks

15

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 279284

OVA 43 cub in alu - кипер полуприколка
 12
18 850 EUR
Нето цена
2009
3-оски
Корисна носивост: 33 120 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 8мес 20ден

Degroote Trucks & Trailers

16

Белгија, BE

Идентификација 20081309

OVA 31 cub in alu - кипер полуприколка
 8
11 850 EUR
Нето цена
2006
3-оски
Корисна носивост: 32 800 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 1год 4мес

Degroote Trucks & Trailers

16

Белгија, BE

Идентификација 19122099

OVA 43 cub in alu - кипер полуприколка
 10
9 850 EUR
Нето цена
1999
3-оски
Корисна носивост: 32 920 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 1год 5мес

Degroote Trucks & Trailers

16

Белгија, BE

Идентификација 19111965

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.