Кипери полуприколки - Оштетено.


Сортирај според:
Резултати по страница:
Schmitz Cargobull SKI 24 S3 50m3 UNFALLL  - кипер полуприколка
 15
11 500 EUR
Нето цена
2016
3-оски
Корисна носивост: 28 900 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 3ден

LOSL s.r.o.

14

Чешка република, Nové Strašecí

Идентификација 288521

HRD STAN3Z 60m3 Kipper - кипер полуприколка
 20
7 450 EUR
Нето цена
2014
3-оски
Корисна носивост: 36 700 kg
Бруто тежина: 45 000 kg

Онлајн: 12ден

Boonstra Schadevoertuigen B.V.

Холандија, Drachten

Идентификација 51091279

BENALU C39C14 - кипер полуприколка
 8
9 900 EUR
2016

Онлајн: 25ден

SARL FCE

Франција, HUTTENHEIM

Идентификација 200003

KEMPF SKM39 - кипер полуприколка
 20
8 800 EUR
2018
3-оски

Онлајн: 25ден

SARL FCE

Франција, HUTTENHEIM

Идентификација 200084

BFG BENNE - кипер полуприколка
 17
8 500 EUR
2015
2-оски

Онлајн: 25ден

SARL FCE

Франција, HUTTENHEIM

Идентификација 210037

BENALU BEN - кипер полуприколка
 20
12 500 EUR
2016
3-оски

Онлајн: 25ден

SARL FCE

Франција, HUTTENHEIM

Идентификација D20-894

BENALU BENCERE - кипер полуприколка
 13
9 900 EUR
2015
3-оски

Онлајн: 25ден

SARL FCE

Франција, HUTTENHEIM

Идентификација 200052

OVA Tipper - кипер полуприколка
 15
12 000 EUR
Нето цена
2006
Корисна носивост: 33 020 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 26ден

TheTruckCompany

16

Белгија, Hooglede

Идентификација TC87763

Benalu kipper Damage to trailer - кипер полуприколка
 7
5 900 EUR
Нето цена
2012
Корисна носивост: 32 860 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 1мес 6ден

JB Trading b.v.

8

Холандија, Ede

Идентификација 104768

MOL 27 cub in steel - кипер полуприколка
 10
6 850 EUR
Нето цена
2007
3-оски
Корисна носивост: 30 300 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 1мес 9ден

Degroote Trucks & Trailers

16

Белгија, BE

Идентификација 21030564

Fliegl DHKA 27/2008 - кипер полуприколка
 12
12 900 EUR
Нето цена
2008
3-оски
Корисна носивост: 33 100 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2мес 1ден

Kleyn Trucks

15

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 279895

Trailor 50 Tipper - кипер полуприколка
 20
6 000 EUR
Нето цена
2001
Корисна носивост: 31 960 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 2мес 13ден

TheTruckCompany

16

Белгија, Hooglede

Идентификација TC55320

Fliegl 41 cbm Kipper, Kombi-Pendel-Klappe, Unfall  - кипер полуприколка
 20
23 500 EUR
Нето цена
2020
3-оски
Корисна носивост: 33 200 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 3мес 7ден

CAMION IMPEX GmbH

6

Германија, Hagenow

Stas 50 cub in alu - кипер полуприколка
 11
14 850 EUR
Нето цена
2010
3-оски
Корисна носивост: 32 650 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 3мес 25ден

Degroote Trucks & Trailers

16

Белгија, BE

Идентификација 20111999

Kel-Berg T363v [ Copy ] - кипер полуприколка
 7
14 650 EUR
Нето цена
2020

Онлајн: 4мес 16ден

MKauto.lt

Данска, 4700 NÆSTVED

Stas 30 cub in alu - кипер полуприколка
 19
8 850 EUR
Нето цена
2008
3-оски
Корисна носивост: 33 350 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 5мес 20ден

Degroote Trucks & Trailers

16

Белгија, BE

Идентификација 20101839

Stas 27 cub in alu - кипер полуприколка
 9
5 850 EUR
Нето цена
2006
3-оски
Корисна носивост: 33 930 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2год

Degroote Trucks & Trailers

16

Белгија, BE

Идентификација 19030462

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.