Кипери полуприколки од Турција


   Страница 1 од 3 1/3   
Сортирај според:
Резултати по страница:
ALAMEN NİRVANA 36 M3 - кипер полуприколка
 20
21 529 EUR
Ново
2020
3-оски
Корисна носивост: 30 000 kg
Бруто тежина: 36 500 kg

Онлајн: 5ден

ALAMEN TREYLER SAN. ve TİC.LTD.STİ

Турција, Antakya/Hatay

OZTREYLER HARDOX TIPPER - кипер полуприколка
 17
11 250 EUR
2016
3-оски

Онлајн: 6ден

ERCAL TRUCKS

Турција, Ankara

CUHADAR 2021 - кипер полуприколка
 3
Прашајте за цена
Ново
2021
3-оски
Корисна носивост: 29 000 kg
Бруто тежина: 35 500 kg

Онлајн: 10ден

Cuhadar Trailers

Турција, ANKARA

SINAN TANKER-TREYLER Grain Carrier Semitrailer [ Copy ] - кипер полуприколка
 16
Прашајте за цена
Ново
2021
4-оски

Онлајн: 12ден

SİNANLI TANKER - TRAILER

Турција, KONYA

 2015 ÖZÜNLÜ PILOT TIPPER 7,20 - кипер полуприколка
 20
11 750 EUR
2015
3-оски

Онлајн: 13ден

ERCAL TRUCKS

Турција, İSTANBUL

 2012 ANIL PILOT HARDOX TIPPER 7,20 TIPPER TRAILER - кипер полуприколка
 20
8 750 EUR
2012
3-оски

Онлајн: 13ден

ERCAL TRUCKS

Турција, İSTANBUL

OZTREYLER 2014 HDR 670 HARDOX TIPPER TRAILER BPW AXLE - кипер полуприколка
 20
10 750 EUR
2014
3-оски

Онлајн: 16ден

ERCAL TRUCKS

Турција, Ankara

 KAİM KARDEŞLER PILOT HARDOX TIPPER 6,70 - кипер полуприколка
 15
11 750 EUR
2016
3-оски

Онлајн: 17ден

ERCAL TRUCKS

Турција, İSTANBUL

LIDER 2021 YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER ) - кипер полуприколка
 20
26 000 EUR
Ново
2021
3-оски
Корисна носивост: 60 000 kg
Бруто тежина: 67 000 kg

Онлајн: 18ден

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

L

Турција, İstanbul

NOVA NEW 4 AXLE TIPPER TRAILER - кипер полуприколка
 5
Прашајте за цена

Кипер полуприколка за транспорт на големиматеријали

Ново
2021
4-оски
Корисна носивост: 50 000 kg

Онлајн: 24ден

Nova Treyler Dorse Ith. Ihr. San. ve Tic. Ltd. Sti.

Турција, Konya

LIDER 2020 NEW TRAILER MANUFACTURER COMPANY - кипер полуприколка
 5
19 444 EUR

Кипер полуприколка за транспорт на големиматеријали

Ново
2019
3-оски
Корисна носивост: 60 000 kg
Бруто тежина: 68 000 kg

Онлајн: 1мес 2ден

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

L

Турција, İstanbul

LIDER 2021 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY - кипер полуприколка
 9
19 858 EUR
Ново
2021
3-оски
Корисна носивост: 50 000 kg
Бруто тежина: 56 500 kg

Онлајн: 1мес 2ден

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

L

Турција, İstanbul

LIDER 2021 NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER STOCKS READY IN STOCKS - кипер полуприколка
 20
26 500 EUR
Ново
2021
3-оски

Онлајн: 1мес 2ден

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

L

Турција, İstanbul

LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2021 YEAR - кипер полуприколка
 20
16 500 EUR
Ново
2020
3-оски

Онлајн: 1мес 2ден

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

L

Турција, İstanbul

Идентификација 2014

LIDER 2021 NEW READY IN STOCKS DIRECTLY FROM MANUFACTURER COMPANY AVA - кипер полуприколка
 20
17 000 EUR
Ново
2021
3-оски
Корисна носивост: 55 000 kg
Бруто тежина: 62 500 kg

Онлајн: 1мес 2ден

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

L

Турција, İstanbul

LIDER 2021 MODEL NEW 35 Mt3 DUMPER ( BENNE ) - кипер полуприколка
 20
23 000 EUR
Ново
2021
3-оски
Корисна носивост: 60 kg

Онлајн: 1мес 2ден

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

L

Турција, İstanbul

EMIRSAN Heavy Duty Tipper Trailer 2020 Rock Type - кипер полуприколка
 20
23 000 EUR
Ново
2021
3-оски
Корисна носивост: 65 000 kg
Бруто тежина: 75 500 kg

Онлајн: 1мес 4ден

Emirsan Trailer

Турција, Konya

EMIRSAN Hardox U Type | Half Pipe | Pool Type - кипер полуприколка
 20
18 400 EUR
Ново
2021
3-оски
Корисна носивост: 36 000 kg
Бруто тежина: 42 750 kg

Онлајн: 1мес 4ден

Emirsan Trailer

Турција, Konya

Идентификација 2

SCORPION TRAILER BULK TIPPER (MANUFACTURER COMPANY) - кипер полуприколка
 12
Прашајте за цена
Ново
2021
4-оски

Онлајн: 1мес 8ден

SCORPION TRAILER

Турција, Konya

SCORPION TRAILER 2021 NEW (MANUFACTURER COMPANY) - кипер полуприколка
 11
Прашајте за цена
Ново
2021
3-оски
Корисна носивост: 30 000 kg
Бруто тежина: 37 500 kg

Онлајн: 1мес 8ден

SCORPION TRAILER

Турција, Konya

1 2 3   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.