Кипери полуприколки од Србија


Сортирај според:
Резултати по страница:
EMIRSAN Direct From Factory Scrap-Grain Tipper , custom made - кипер полуприколка
 20
25 000 EUR
Ново
2021
3-оски
Корисна носивост: 35 000 kg
Бруто тежина: 43 500 kg

Онлајн: 2мес 2ден

Emirsan Trailer

Србија, Maršić

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.