Кипери полуприколки од Швајцарија


Сортирај според:
Резултати по страница:
 Reisch - RHKS 32/18SSL - кипер полуприколка
 6
10 000 EUR
2007
Корисна носивост: 26 500 kg
Бруто тежина: 32 000 kg

Онлајн: 2мес 18ден

Esmatrans AG

Швајцарија, Gansingen

Идентификација c24_23194

 Langendorf - SKS HB 18/27 - кипер полуприколка
 5
8 700 EUR
2005
Корисна носивост: 25 400 kg
Бруто тежина: 31 500 kg

Онлајн: 2мес 18ден

Esmatrans AG

Швајцарија, Gansingen

Идентификација c24_23045

 / - fankhauser FA 1004 - кипер полуприколка
 4
19 200 EUR
2006
Корисна носивост: 26 400 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2мес 28ден

Esmatrans AG

Швајцарија, Gansingen

Идентификација c24_19516

KÄSSBOHRER SKM 10-16 L - кипер полуприколка
 5
3 381 EUR
Нето цена
1988
Корисна носивост: 25 000 kg
Бруто тежина: 29 000 kg

Онлајн: 3мес 12ден

M-Trucks GmbH

Швајцарија, Rafz

 Mejerling MSK18 - кипер полуприколка
 8
8 133 EUR
Нето цена
2006
Корисна носивост: 27 310 kg
Бруто тежина: 32 000 kg

Онлајн: 3мес 12ден

M-Trucks GmbH

Швајцарија, Rafz

MENCI SL740R - кипер полуприколка
 6
17 313 EUR
Нето цена
2004
Корисна носивост: 33 400 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 5мес 27ден

Moving Swiss Sagl

Швајцарија, Mendrisio

BENALU TF38CZ - кипер полуприколка
 4
Прашајте за цена
2005
Корисна носивост: 32 480 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 5мес 27ден

Moving Swiss Sagl

Швајцарија, Mendrisio

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.