Кипери полуприколки од Полска


Сортирај според:
Резултати по страница:
Zaslaw  - кипер полуприколка
 20
22 561 EUR
2018

Онлајн: 14час 57мин

SEBA-TRANS SEBASTIAN GRZELAK

Полска, ŁYSOMICE, 87-148

Gras  - кипер полуприколка
 20
22 561 EUR
2018

Онлајн: 14час 58мин

SEBA-TRANS SEBASTIAN GRZELAK

Полска, ŁYSOMICE, 87-148

KEMPF Wywrotka/tipper semi-trailer - кипер полуприколка
 5
16 840 EUR
Нето цена
2012

Онлајн: 1ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Biernacice

BODEX KIS 3B , 55m3 ,load 28,800kg , 3XSAF , LIKE NEW - кипер полуприколка
 8
21 890 EUR
Нето цена
Ново
2018
3-оски
Корисна носивост: 28 800 kg
Бруто тежина: 35 500 kg

Онлајн: 1ден

CIEZAROWKI.PL.

7

Полска, Kraków

MEGA MNL 35.5t , 35m3 , alu , lift axle ,3x Mercedes axle - кипер полуприколка
 12
18 600 EUR
Нето цена
2017
3-оски
Корисна носивост: 29 820 kg
Бруто тежина: 35 500 kg

Онлајн: 4ден

CIEZAROWKI.PL.

7

Полска, Kraków

STAS SA339K - кипер полуприколка
 14
14 900 EUR
Нето цена
1999
3-оски

Онлајн: 14ден

CICHOCKI ADAM P.H.U."FRANC-MAX"

Полска, Jastrzębie Zdrój

BENALU  - кипер полуприколка
 12
8 900 EUR
Нето цена
1990
3-оски

Онлајн: 14ден

CICHOCKI ADAM P.H.U."FRANC-MAX"

Полска, Jastrzębie Zdrój

DLIGHT Semi-trailer grain truck with steel body DL-3360 - кипер полуприколка
 3
Прашајте за цена
Ново
2021

Онлајн: 17ден

LLC DLight West

Полска, 01-343 Warszawa

General Trailers  - кипер полуприколка
 20
13 110 EUR
Нето цена
2008
3-оски

Онлајн: 26ден

CICHOCKI ADAM P.H.U."FRANC-MAX"

Полска, Jastrzębie Zdrój

BENALU C39C17 - кипер полуприколка
 18
26 900 EUR
Нето цена
2014
3-оски

Онлајн: 26ден

CICHOCKI ADAM P.H.U."FRANC-MAX"

Полска, Jastrzębie Zdrój

Schmitz GO - кипер полуприколка
 17
8 733 EUR
Нето цена
2008
3-оски

Онлајн: 26ден

CICHOCKI ADAM P.H.U."FRANC-MAX"

Полска, Jastrzębie Zdrój

JANMIL NWD, HYVA hydraulic , 30m3 , load 29,300kg , lift axle - кипер полуприколка
 6
17 510 EUR
Нето цена
2018
3-оски
Корисна носивост: 29 300 kg
Бруто тежина: 34 500 kg

Онлајн: 1мес 1ден

CIEZAROWKI.PL.

7

Полска, Kraków

MEGA MNL 35.5t , 60m3 , ALUMINIUM , flap doors , load 29t , 3X MEGA a - кипер полуприколка
 10
20 790 EUR
Нето цена
2016
3-оски
Корисна носивост: 28 660 kg
Бруто тежина: 35 500 kg

Онлајн: 1мес 15ден

CIEZAROWKI.PL.

7

Полска, Kraków

MAN TGA 26.480 - кипер полуприколка
 8
31 720 EUR
Нето цена

Онлајн: 1мес 24ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Pieńsk

Fliegl WYWROTKA ALUMINIOWA* 5500 KG* 2008 ROK * OSIE SAF - кипер полуприколка
 20
9 331.14 EUR
2008
3-оски

Онлајн: 1мес 28ден

SEBA-TRANS SEBASTIAN GRZELAK

Полска, ŁYSOMICE, 87-148

Wielton WYWROTKA STALOWA* 7400 KG* 2011 ROK * OSIE SAF* ZADBANA - кипер полуприколка
 20
15 329.72 EUR
2011
3-оски

Онлајн: 1мес 28ден

SEBA-TRANS SEBASTIAN GRZELAK

Полска, ŁYSOMICE, 87-148

KEMPF  - кипер полуприколка
 20
23 900 EUR
Нето цена
2016
3-оски
Корисна носивост: 28 960 kg

Онлајн: 6мес 7ден

UAB "Nordenlink"

Полска, Kielce

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.