Кипери полуприколки од Италија


5
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
MENCI Vasca 53 m3 - кипер полуприколка
 12
13 800 EUR
2001
3-оски
Корисна носивост: 30 220 kg
Бруто тежина: 36 800 kg

Онлајн: 5ден

ALLIAM DI CAMACHO PAOLO

6

Италија, Chiusa di Pesio (CN)

Идентификација BRMN024

 MENCI - кипер полуприколка
 17
Прашајте за цена
2005

Онлајн: 22ден

USED TRUCK S.R.L.

Италија, Agrate Brianza

 ANDREOLI RIBALTABILE - кипер полуприколка
 12
Прашајте за цена
2004

Онлајн: 1мес 25ден

ITAL TRUCKS S.R.L.

Италија, Montichiari (BS)

 BIANCHI MO R08 BUFALO AIR - кипер полуприколка
 8
Прашајте за цена
2-оски

Онлајн: 2мес 12ден

EFFRETTI S.R.L.

Италија, Lograto

SCANIA SCANIA MINERVA R 500 R 500 RIBALTABILE IN ALLUMINIO - камион влекач
 17
29 280 EUR
2006
8 388 607 km

Онлајн: 2мес 12ден

ITAL TRUCKS S.R.L.

Италија, Montichiari (BS)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.