Кипери полуприколки од Хрватска


4
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
SCHMITZ Tipper Alu-square sided body 24m³ - кипер полуприколка
 11
12 450.40 EUR
Нето цена
2011
3-оски
Корисна носивост: 29 700 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 12ден

Cargobull Trailer Store Zagreb

7 S

Хрватска, Sesvete

Идентификација 5455513

SCHMITZ Tipper Alu-square sided body 27m³ - кипер полуприколка
 11
17 950.40 EUR
Нето цена
2014
3-оски
Корисна носивост: 29 900 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 1мес 9ден

Cargobull Trailer Store Zagreb

7 S

Хрватска, Sesvete

Идентификација 5454796

SCHMITZ Tipper Alu-square sided body 52m³ - кипер полуприколка
 10
28 750.40 EUR
Нето цена
2018
3-оски
Корисна носивост: 28 893 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 2мес 14ден

Cargobull Trailer Store Zagreb

7 S

Хрватска, Sesvete

Идентификација 5454121

SCHMITZ Tipper Alu-square sided body 52m³ - кипер полуприколка
 10
28 750.40 EUR
Нето цена
2018
3-оски
Корисна носивост: 28 893 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 2мес 14ден

Cargobull Trailer Store Zagreb

7 S

Хрватска, Sesvete

Идентификација 5454083

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.