Кипери полуприколки од Грција


3
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
SCHMITZ Tipper steel half pipe body 25m³ - кипер полуприколка
 12
25 000 EUR
Нето цена
2018
3-оски
Корисна носивост: 29 400 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 1мес 14ден

Cargobull Trailer Store Athen

7 S

Грција, Kombos Kinetta

Идентификација 5100515

DIV. div 2 axles tipper - кипер полуприколка
 6
Прашајте за цена
Ново
1986
2-оски

Онлајн: 1год 5мес

ErmisTrucks co

9

Грција, Aspropyrgos - Athens, Greece

Kaessbohrer 2 AXLES KIPPER - кипер полуприколка
 9
3 500 EUR
1990
2-оски

Онлајн: 1год 5мес

ATLASTRUCKS CO

6

Грција, Malakasa -Athenes, Greece

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.