Кипери полуприколки од Франција


   Страница 1 од 8 1/8   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Benalu - кипер полуприколка
 6
15 500 EUR
2008
3-оски
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 1ден

ABLIS POIDS LOURDS

6

Франција, ABLIS

Идентификација 21-0085

Benalu - кипер полуприколка
 7
10 500 EUR
2003
3-оски
Бруто тежина: 34 000 kg

Онлајн: 2ден

ABLIS POIDS LOURDS

6

Франција, ABLIS

Идентификација 16-0099

Schmitz Cargobull - кипер полуприколка
 7
10 500 EUR
2008
3-оски
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 2ден

ABLIS POIDS LOURDS

6

Франција, ABLIS

Идентификација 20-0106

SCHMITZ Benne aluminium 24m³ - кипер полуприколка
 11
14 300 EUR
Нето цена
2011
3-оски
Корисна носивост: 32 610 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 2ден

Schmitz Cargobull France s.a.r.l.

8 S

Франција, St. Priest

Идентификација 9805884

Benalu - кипер полуприколка
 5
6 800 EUR
2007
3-оски
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 3ден

ABLIS POIDS LOURDS

6

Франција, ABLIS

Идентификација 18-0166

Schmitz - кипер полуприколка
 6
16 000 EUR
2011
3-оски
Бруто тежина: 34 000 kg

Онлајн: 3ден

ABLIS POIDS LOURDS

6

Франција, ABLIS

Идентификација 20-0140

Schmitz Cargobull - кипер полуприколка
 5
11 500 EUR
2006
3-оски
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 3ден

ABLIS POIDS LOURDS

6

Франција, ABLIS

Идентификација 20-0043

Schmitz Cargobull - кипер полуприколка
 6
10 500 EUR
2008
3-оски
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 3ден

ABLIS POIDS LOURDS

6

Франција, ABLIS

Идентификација 20-0105

OVA 39 ok911 - кипер полуприколка
 20
Прашајте за цена
2010
3-оски
Корисна носивост: 30 000 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 4ден

SASU AL SAFRANI IMPORT-EXPORT

Франција, fr, Neuville-en-Ferrai

Schmitz - кипер полуприколка
 7
20 000 EUR
2016
3-оски
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 5ден

ABLIS POIDS LOURDS

6

Франција, ABLIS

Идентификација 21-0084

Benalu - кипер полуприколка
 4
7 800 EUR
1999
3-оски
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 8ден

ABLIS POIDS LOURDS

6

Франција, ABLIS

Идентификација 21-0086

Kögel 2 ESSIEUX SAF - кипер полуприколка
 9
10 900 EUR
2004
2-оски
Корисна носивост: 31 860 kg
Бруто тежина: 37 000 kg

Онлајн: 8ден

STP TRADING

Франција, BETHUNE

SCHMITZ Benne aluminium 24m³ - кипер полуприколка
 10
14 300 EUR
Нето цена
2012
3-оски
Корисна носивост: 32 580 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 8ден

Schmitz Cargobull France s.a.r.l.

8 S

Франција, St. Priest

Идентификација 9805878

STU 4 AXLE TIPPER TRAILER - кипер полуприколка
 20
Прашајте за цена
Ново
2021
4-оски

Онлајн: 10ден

STU TRAILER DORSE ITHALAT IHRACAT LTD. STI.

Франција, Saclay

Schmitz - кипер полуприколка
 12
18 000 EUR
2016
3-оски
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 10ден

ABLIS POIDS LOURDS

6

Франција, ABLIS

Идентификација 21-0083

SCHMITZ Benne aluminium 58m³ - кипер полуприколка
 12
28 900 EUR
Нето цена
2016
3-оски
Корисна носивост: 31 610 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 10ден

Schmitz Cargobull France

7 S

Франција, Saint-Arme

Идентификација 9805873

SCHMITZ Benne 40m³ - кипер полуприколка
 11
25 800 EUR
Нето цена
2019
3-оски
Корисна носивост: 31 857 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 10ден

Schmitz Cargobull France

7 S

Франција, Saint-Arme

Идентификација 9805874

Trailor - кипер полуприколка
 8
Прашајте за цена

Кипер полуприколка за транспорт на големиматеријали

1998
3-оски
Корисна носивост: 31 800 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 11ден

SA Garage Gérard Poulalion

Франција, BOURRON MARLOTTE Ile-de-France - Seine-et-Marne

Идентификација 869

MAS TRAILER TANKER HARDOX 28- 32 CBM TIPPER SEMI TRAILER FROM FACTORY - кипер полуприколка
 17
Прашајте за цена
Ново
2021
3-оски

Онлајн: 11ден

Mas Trailer Tanker

Франција

Schmitz - кипер полуприколка
 7
16 500 EUR
2011
3-оски
Бруто тежина: 34 000 kg

Онлајн: 11ден

ABLIS POIDS LOURDS

6

Франција, ABLIS

Идентификација 20-0149

1 2 3 8   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.