Кипери полуприколки од Естонија


Сортирај според:
Резултати по страница:
Ozsan Trailer BYRM - кипер полуприколка
 18
24 900 EUR
2019
3-оски
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 15ден

Engeros Otepää OÜ

9

Естонија, Otepää

NOR SLEP SE 46T 2-WAY TIPPER+EXTENDABLE+ 27m3 - кипер полуприколка
 16
10 900 EUR
2008
3-оски
Бруто тежина: 46 000 kg

Онлајн: 15ден

Engeros Otepää OÜ

9

Естонија, Otepää

KASSBOHRER Basic 27m3+NEW+ELECTRIC ROOF - кипер полуприколка
 16
30 500 EUR
2021
3-оски
Корисна носивост: 32 560 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 15ден

Engeros Otepää OÜ

9

Естонија, Otepää

KASSBOHRER Basic 27m3+NEW+ELECTRIC ROOF - кипер полуприколка
 14
30 500 EUR
2021
3-оски
Корисна носивост: 35 560 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 15ден

Engeros Otepää OÜ

9

Естонија, Otepää

SCHMITZ Tipper Steel half pipe body - кипер полуприколка
 8
31 900 EUR
Нето цена
2020
3-оски
Корисна носивост: 29 118 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 1мес 28ден

Schmitz Cargobull Eesti OÜ

S

Естонија, Jüri

Идентификација 5454469

SCHMITZ Tipper Steel half pipe body - кипер полуприколка
 8
30 900 EUR
Нето цена
2019
3-оски
Корисна носивост: 29 118 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 2мес 6ден

Schmitz Cargobull Eesti OÜ

S

Естонија, Jüri

Идентификација 5454251

SCHMITZ Tipper Steel half pipe body - кипер полуприколка
 8
30 900 EUR
Нето цена
2019
3-оски
Корисна носивост: 29 118 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 3мес 20ден

Schmitz Cargobull Eesti OÜ

S

Естонија, Jüri

Идентификација 5452993

WIELTON Tipper Alu-square sided body 45m³ - кипер полуприколка
 14
27 900 EUR
Нето цена
2019
3-оски
Корисна носивост: 33 160 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 6мес 11ден

Schmitz Cargobull Eesti OÜ

S

Естонија, Jüri

Идентификација 5450954

SCHMITZ Tipper Alu-square sided body 39m³ - кипер полуприколка
 13
26 900 EUR
Нето цена
2017
3-оски
Корисна носивост: 30 490 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 6мес 24ден

Schmitz Cargobull Eesti OÜ

S

Естонија, Jüri

Идентификација 5449227

ÖZGÜL Trailer 30m3 DOUBLE WHEELS  - кипер полуприколка
 8
29 300 EUR
2020
3-оски
Корисна носивост: 50 500 kg
Бруто тежина: 58 000 kg

Онлајн: 8мес 9ден

Kaivi Trans OU

Естонија, Estland

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.