Кипери полуприколки од Данска


   Страница 1 од 3 1/3   
Сортирај според:
Резултати по страница:
 37 m³ - кипер полуприколка
 7
22 500 EUR
2015
4-оски
Корисна носивост: 39 160 kg
Бруто тежина: 48 000 kg

Онлајн: 24ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 0HJ1022

Carnehl 37m³ TIP - кипер полуприколка
 20
6 739 EUR
Аукција
2013
Корисна носивост: 39 120 kg
Бруто тежина: 48 000 kg

Онлајн: 3мес 6ден

Fymas Auctions ApS

Данска, Glostrup

Kel-Berg 36 m³ - кипер полуприколка
 8
25 000 EUR
2013
4-оски
Корисна носивост: 39 400 kg
Бруто тежина: 48 000 kg

Онлајн: 1ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 1E17245

Kel-Berg 70 m³ - кипер полуприколка
 8
33 000 EUR
2015
4-оски
Корисна носивост: 34 640 kg
Бруто тежина: 48 000 kg

Онлајн: 2ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 1E18410

Kel-Berg 32 m³ - кипер полуприколка
 10
28 000 EUR
2019
3-оски
Корисна носивост: 34 440 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 3ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 1E20886

Kel-Berg 36 m³ - кипер полуприколка
 8
25 000 EUR
2013
4-оски
Корисна носивост: 39 400 kg
Бруто тежина: 48 000 kg

Онлајн: 3ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 1E17246

Carnehl 35 m³ - кипер полуприколка
 9
15 500 EUR
2014
4-оски
Корисна носивост: 39 120 kg
Бруто тежина: 48 000 kg

Онлајн: 3ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 0C09005

Kel-Berg 49 m³ - кипер полуприколка
 9
30 000 EUR
2016
3-оски
Корисна носивост: 34 350 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 3ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 1E19563

Kel-Berg 54 m³ - кипер полуприколка
 9
11 000 EUR
2008
3-оски
Корисна носивост: 31 420 kg
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 10ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 0E14452

MTDK 31 m³ - кипер полуприколка
 9
11 000 EUR
2009
4-оски
Корисна носивост: 37 740 kg
Бруто тежина: 46 000 kg

Онлајн: 15ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 0MT1695

 37 m³ - кипер полуприколка
 7
22 500 EUR
2015
4-оски
Корисна носивост: 39 160 kg
Бруто тежина: 48 000 kg

Онлајн: 24ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 0HJ1022

Kel-Berg 37 m³ - кипер полуприколка
 7
32 500 EUR
2014
4-оски
Корисна носивост: 38 920 kg
Бруто тежина: 48 000 kg

Онлајн: 24ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 1E17834

Renders 32 m³ - кипер полуприколка
 9
6 000 EUR
2001
3-оски
Корисна носивост: 29 800 kg
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 25ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 0B93142

Diversen CMT TIP TRAILER 36 M2  - кипер полуприколка
 5
Прашајте за цена
2012
4-оски

Онлајн: 25ден

Trailer Trade A/S

Данска, Padborg, Denmark, Padborg, Denmark

Идентификација 42367

KAESSBOHRER 27 M3 Hydraulic Rear door, Marcolin electric tarpaulin  - кипер полуприколка
 11
Прашајте за цена
Ново
2019
3-оски

Онлајн: 25ден

Trailer Trade A/S

Данска, Padborg, Denmark, Padborg, Denmark

Идентификација 41426

KAESSBOHRER 27 M3  - кипер полуприколка
 11
Прашајте за цена
Ново
2020
2-оски

Онлајн: 25ден

Trailer Trade A/S

Данска, Padborg, Denmark, Padborg, Denmark

Идентификација 42654

Carnehl 60m3  - кипер полуприколка
 12
Прашајте за цена
2018
4-оски

Онлајн: 25ден

Trailer Trade A/S

Данска, Padborg, Denmark, Padborg, Denmark

Идентификација 40350

KAESSBOHRER 37 M3  - кипер полуприколка
 10
Прашајте за цена
Ново
2020
4-оски

Онлајн: 25ден

Trailer Trade A/S

Данска, Padborg, Denmark, Padborg, Denmark

Идентификација 40828

Diversen 37 M3  - кипер полуприколка
 12
Прашајте за цена
2012
4-оски

Онлајн: 25ден

Trailer Trade A/S

Данска, Padborg, Denmark, Padborg, Denmark

Идентификација 42404

Zorzi Kærre  - кипер полуприколка
 6
Прашајте за цена
2003
2-оски

Онлајн: 25ден

Trailer Trade A/S

Данска, Padborg, Denmark, Padborg, Denmark

Идентификација 41858

KAESSBOHRER 32 m3  - кипер полуприколка
 10
Прашајте за цена
Ново
2020
3-оски

Онлајн: 25ден

Trailer Trade A/S

Данска, Padborg, Denmark, Padborg, Denmark

Идентификација 42133

KAESSBOHRER 26 M3  - кипер полуприколка
 6
Прашајте за цена
Ново
2020
3-оски

Онлајн: 25ден

Trailer Trade A/S

Данска, Padborg, Denmark, Padborg, Denmark

Идентификација 41613

1 2 3   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.