Кипери полуприколки од Prague


1
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Schwarzmüller KIS 3/E, 55m3, LIFTING AXLE  - кипер полуприколка
 15
21 700 EUR
Нето цена
2013
3-оски
Корисна носивост: 29 220 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 5мес 18ден

TIR CENTRUM s. r. o.

10

Чешка република, Praha

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.