Кипери полуприколки од Чешка република


   Страница 1 од 2 1/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Meiller KISA3, LIFTING AXLE, HARDOX, 25m3 - кипер полуприколка
 4
14 500 EUR
Нето цена
2014
3-оски
Корисна носивост: 28 560 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 8час 24мин

TIR CENTRUM s. r. o.

10

Чешка република, Praha

Schwarzmüller KIS 3/E 37m3 - кипер полуприколка
 14
10 000 EUR
Нето цена
2007
3-оски
Корисна носивост: 37 200 kg
Бруто тежина: 44 000 kg

Онлајн: 2ден

LOSL s.r.o.

14

Чешка република, Nové Strašecí

Идентификација 248920

Schwarzmüller KIS 36m3 - кипер полуприколка
 15
7 000 EUR
Нето цена
2000
3-оски
Корисна носивост: 28 320 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 2ден

LOSL s.r.o.

14

Чешка република, Nové Strašecí

Идентификација 108-20

BENALU Optiliner 106 50m3 - кипер полуприколка
 20
11 971 EUR
Нето цена
2007
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 5ден

Martin Oberfalcer TIRBAZAR

7

Чешка република, Strančice

Schmitz Cargobull HARDOX 24m3 - кипер полуприколка
 15
9 900 EUR
Нето цена
2003
3-оски
Корисна носивост: 29 290 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 5ден

LOSL s.r.o.

14

Чешка република, Nové Strašecí

Идентификација K22195

MÖSLEIN SKSM 3 - кипер полуприколка
 6
6 990 EUR
2002
3-оски

Онлајн: 18ден

MCOMM 24 s.r.o.

Чешка република, Praha

Schwarzmüller KIS 3/E (48-50 m3) ALU/ALU - кипер полуприколка
 15
13 900 EUR
Нето цена
2008
3-оски
Корисна носивост: 31 800 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 19ден

LOSL s.r.o.

14

Чешка република, Nové Strašecí

Идентификација 70-21

Schmitz Cargobull SKI24 50m3 - кипер полуприколка
 15
11 500 EUR
Нето цена
2005
3-оски
Корисна носивост: 28 260 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 26ден

LOSL s.r.o.

14

Чешка република, Nové Strašecí

Идентификација 32-21

Benalu 45m3 - кипер полуприколка
 14
15 900 EUR
Нето цена
2009
3-оски
Корисна носивост: 31 920 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 30ден

LOSL s.r.o.

14

Чешка република, Nové Strašecí

Идентификација PW1069

Schmitz Cargobull SKI 24, 2X LIFTING AXLE, AXLES SAF - кипер полуприколка
 11
11 500 EUR
Нето цена
2009
3-оски
Корисна носивост: 28 950 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 1мес 8ден

TIR CENTRUM s. r. o.

10

Чешка република, Praha

Meiller MHPS 44/3 26m3 - кипер полуприколка
 15
29 900 EUR
Нето цена
2021

Онлајн: 2мес 26ден

LOSL s.r.o.

14

Чешка република, Nové Strašecí

Идентификација 08047

Meiller MHPS 44/3 26m3 - кипер полуприколка
 12
29 900 EUR
Нето цена
Ново
2021

Онлајн: 2мес 26ден

LOSL s.r.o.

14

Чешка република, Nové Strašecí

Идентификација 08040

SCHWARZMÜLLER KIS3/E 57m3 - кипер полуприколка
 18
25 623 EUR
Нето цена
2013
Бруто тежина: 44 000 kg

Онлајн: 3мес 13ден

Martin Oberfalcer TIRBAZAR

7

Чешка република, Strančice

SCHWARZMÜLLER KIS-3/E 50m3 - кипер полуприколка
 20
12 811 EUR
Нето цена
2007
Бруто тежина: 44 000 kg

Онлајн: 3мес 13ден

Martin Oberfalcer TIRBAZAR

7

Чешка република, Strančice

Panav NS 1 36 Stahl/Alu 50m3 - кипер полуприколка
 10
11 989 EUR
Нето цена
2011
3-оски
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 3мес 18ден

Primatruck s.r.o.

10

Чешка република, Třebestovice

Schwarzmüller KIS 3/E, 55m3, LIFTING AXLE - кипер полуприколка
 15
21 700 EUR
Нето цена
2013
3-оски
Корисна носивост: 29 220 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 4мес 6ден

TIR CENTRUM s. r. o.

10

Чешка република, Praha

SCHMITZ CARGOBULL SKI 24. 48 cbm - кипер полуприколка
 10
31 989 EUR
Нето цена
2017
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 4мес 21ден

Martin Oberfalcer TIRBAZAR

7

Чешка република, Strančice

Schmitz Cargobull SKI 24 S3 50m3 - кипер полуприколка
 13
23 900 EUR
Нето цена
2014
3-оски
Корисна носивост: 28 800 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 4мес 22ден

LOSL s.r.o.

14

Чешка република, Nové Strašecí

Идентификација 280425

Schmitz Cargobull SKI 24 - кипер полуприколка
 15
24 900 EUR
Нето цена
2015

Онлајн: 4мес 22ден

LOSL s.r.o.

14

Чешка република, Nové Strašecí

Идентификација 284905

WIELTON NW 48 - кипер полуприколка
 16
16 010 EUR
Нето цена
2009
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 4мес 30ден

Martin Oberfalcer TIRBAZAR

7

Чешка република, Strančice

1 2   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.