Кипери полуприколки од Белгија


   Страница 1 од 12 1/12   
Сортирај според:
Резултати по страница:
OVA 50 m³ - кипер полуприколка
 11
25 800 EUR
Нето цена
2014
Корисна носивост: 33 740 kg
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 20час 17мин

Houffalize Trading SA

9

Белгија, Houffalize

Идентификација 111001

General Trailer Tipper - кипер полуприколка
 12
7 400 EUR
Нето цена
2003
Корисна носивост: 32 580 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 1ден

TheTruckCompany

16

Белгија, Hooglede

Идентификација TC16989

General Trailer Tipper - кипер полуприколка
 11
5 900 EUR
Нето цена
2003
Корисна носивост: 32 700 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 1ден

TheTruckCompany

16

Белгија, Hooglede

Идентификација TC79818

Benalu kipper - кипер полуприколка
 8
11 750 EUR
Нето цена
2012
3-оски

Онлајн: 1ден

BVBA ANVECO TRADING

Белгија, Torhout

Идентификација B00099

Samro kipper - кипер полуприколка
 9
5 950 EUR
2009
2-оски

Онлајн: 1ден

BVBA ANVECO TRADING

Белгија, Torhout

Идентификација 800116

Langendorf kipper - кипер полуприколка
 9
4 250 EUR
Нето цена
2002

Онлајн: 1ден

BVBA ANVECO TRADING

Белгија, Torhout

Идентификација F61397

Stas STASS S339CX -28M3 +BACHE - кипер полуприколка
 9
11 750 EUR
Нето цена
2009
Корисна носивост: 33 840 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2ден

Braem

10

Белгија, Handzame

Идентификација E55555

OVA 390K95 - кипер полуприколка
 4
3 000 EUR
Нето цена
Аукција
2011

Онлајн: 2ден

AUCTELIA SA

Белгија, MONT-SAINT-GUIBERT

Идентификација 19359

OVA  - кипер полуприколка
 4
3 000 EUR
Нето цена
Аукција
2011

Онлајн: 2ден

AUCTELIA SA

Белгија, MONT-SAINT-GUIBERT

Идентификација 19361

DMC OL 37 T-C - кипер полуприколка
 4
2 000 EUR
Нето цена
Аукција
2003

Онлајн: 2ден

AUCTELIA SA

Белгија, MONT-SAINT-GUIBERT

Идентификација 19357

Kaiser S3302V37 - кипер полуприколка
 4
2 000 EUR
Нето цена
Аукција
2008

Онлајн: 2ден

AUCTELIA SA

Белгија, MONT-SAINT-GUIBERT

Идентификација 19358

OVA 57 cub in alu - кипер полуприколка
 11
16 850 EUR
Нето цена
2006
3-оски
Корисна носивост: 33 120 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2ден

Degroote Trucks & Trailers

16

Белгија, BE

Идентификација 21020286

Masterbenne NEW !!! Hardox - FULL STEEL - 3 axles / 22 cubic - кипер полуприколка
 16
24 950 EUR
Нето цена
Ново
2020

Онлајн: 3ден

Houffalize Trading SA

9

Белгија, Belgium

Идентификација DC1001

Robuste Kaiser 32 cub in alu - кипер полуприколка
 10
19 850 EUR
Нето цена
2011
3-оски
Корисна носивост: 32 100 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 4ден

Degroote Trucks & Trailers

16

Белгија, BE

Идентификација 21050903

Benalu Benalu_SIDERALE Tipper - кипер полуприколка
 18
9 000 EUR
Нето цена
1997
Корисна носивост: 32 660 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 4ден

TheTruckCompany

16

Белгија, Hooglede

Идентификација TC56517

Benalu Benalu_SIDERALE Tipper - кипер полуприколка
 17
9 000 EUR
Нето цена
1999
Корисна носивост: 32 760 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 4ден

TheTruckCompany

16

Белгија, Hooglede

Идентификација TC65309

Kaiser Tipper - кипер полуприколка
 15
9 500 EUR
Нето цена
2007
Корисна носивост: 29 580 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 5ден

TheTruckCompany

16

Белгија, Hooglede

Идентификација TC86197

Kaiser Tipper - кипер полуприколка
 18
9 750 EUR
Нето цена
2007
Корисна носивост: 29 580 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 5ден

TheTruckCompany

16

Белгија, Hooglede

Идентификација TC48812

TURBO'S HOET HARDOX+PORTE HYDRAULIQUE+BACHE - кипер полуприколка
 11
22 450 EUR
Нето цена
2013
Корисна носивост: 30 580 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 5ден

Braem

10

Белгија, Handzame

Идентификација E55954

Kempf SKM 33/2 (+/- 30m3) kipper - 2 AS BPW - STAAL CHASSIS / ALU BAK — CHASSIS ACIER / BENNE ALU - BELGISCHE PAPIEREN - кипер полуприколка
 20
8 200 EUR
Нето цена
2007
Корисна носивост: 30 000 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 5ден

M.J.C. TRUCKS & MACHINERY

10

Белгија, Pelt

1 2 3 12   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.