Кипери полуприколки MOL

Резултати пронајдени: 44

Сортирај според
  
Резултати по страница
  

Филтрирај резултатиИсчисти сė

 • Тип (1)
  Кипери полуприколки
 • Бренд (1)
  MOL
 • Земја на продавачот
 • Состојба
 • Аукција, изнајмување
 • Цена, EUR
 • Година
 • Број на оски
 • За транспорт на
 • Опции
 • Корисна носивост, kg
 • Бруто тежина, kg
Кипер полуприколка MOL Kipper
9
Кипер полуприколка
MOL Kipper
BVBA ANVECO TRADING
Белгија
Година на производство: 2001
Број на оски: 3-оски
6 000  EUR
Нето цена
Онлајн: 22ден
Кипер полуприколка MOL Tipper
16
Кипер полуприколка
MOL Tipper
TheTruckCompany
Белгија
Година на производство: 2007
10 250  EUR
Нето цена
Онлајн: 1ден
Кипер полуприколка MOL Tipper
13
Кипер полуприколка
MOL Tipper
TheTruckCompany
Белгија
Година на производство: 2007
5 250  EUR
Нето цена
Онлајн: 2ден
Кипер полуприколка MOL ELLIPS - 2-AS - 27m³ HARDOX KIPPER - SAF - HYDR ACHTERKLEP - STAAL CHASSIS / STALEN KUIP - SCHIJFREMMEN - BANDEN 75% - 445/65R2
20
Кипер полуприколка
MOL ELLIPS - 2-AS - 27m³ HARDOX KIPPER - SAF - HYDR ACHTERKLEP - STAAL CHASSIS / STALEN KUIP - SCHIJFREMMEN - BANDEN 75% - 445/65R2
M.J.C. TRUCKS & MACHINERY
Белгија
Година на производство: 2011
Број на оски: 2-оски
Корисна носивост: 30570 kg
Бруто тежина: 37000 kg
10 850  EUR
Нето цена
Онлајн: 2ден
Кипер полуприколка MOL 38m³ - 3-AXLES ALU TIPPER / STEEL CHASSIS - BENNE ALU / CHASSIS ACIER - ALU KIPPER / STAHL RAHMEN
20
Кипер полуприколка
MOL 38m³ - 3-AXLES ALU TIPPER / STEEL CHASSIS - BENNE ALU / CHASSIS ACIER - ALU KIPPER / STAHL RAHMEN
M.J.C. TRUCKS & MACHINERY
Белгија
Година на производство: 1996
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 39000 kg
6 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 2ден
Кипер полуприколка MOL 3-axles BPW - ALU TIPPER / ALU CHASSIS - ALU KIPPER / ALU CHASSIS -
12
Кипер полуприколка
MOL 3-axles BPW - ALU TIPPER / ALU CHASSIS - ALU KIPPER / ALU CHASSIS -
M.J.C. TRUCKS & MACHINERY
Белгија
Година на производство: 2000
Број на оски: 3-оски
6 950  EUR
Нето цена
Онлајн: 2ден
Кипер полуприколка MOL MOL KIPPER ALLUMINIUM ISO 29 M3 FULL OPTIONS !!
6
Кипер полуприколка
MOL MOL KIPPER ALLUMINIUM ISO 29 M3 FULL OPTIONS !!
Combo Sales B.V.
Холандија
Година на производство: 2017
Прашајте за цена
Онлајн: 4ден
Кипер полуприколка MOL 33 cub in alu
11
Кипер полуприколка
MOL 33 cub in alu
Degroote Trucks & Trailers
Белгија
Година на производство: 2010
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 32870 kg
Бруто тежина: 39000 kg
15 350  EUR
Нето цена
Онлајн: 4ден
Кипер полуприколка MOL bitume
9
Кипер полуприколка
MOL bitume
Houffalize Trading SA
Белгија
Година на производство: 2007
Корисна носивост: 31630 kg
Бруто тежина: 39000 kg
Прашајте за цена
Онлајн: 10ден
Кипер полуприколка MOL KS 85 Kipper ca. 26m3
20
Кипер полуприколка
MOL KS 85 Kipper ca. 26m3
Boonstra Schadevoertuigen B.V.
Холандија
Година на производство: 2013
Број на оски: 2-оски
8 750  EUR
Нето цена
Онлајн: 15ден
Кипер полуприколка MOL Kipper
9
Кипер полуприколка
MOL Kipper
BVBA ANVECO TRADING
Белгија
Година на производство: 2001
Број на оски: 3-оски
6 000  EUR
Нето цена
Онлајн: 22ден
Кипер полуприколка MOL 27 cub in steel
9
Кипер полуприколка
MOL 27 cub in steel
Degroote Trucks & Trailers
Белгија
Година на производство: 2012
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 29660 kg
Бруто тежина: 39000 kg
16 850  EUR
Нето цена
Онлајн: 22ден
Кипер полуприколка MOL Tipper
20
Кипер полуприколка
MOL Tipper
TheTruckCompany
Белгија
Година на производство: 2006
8 750  EUR
Нето цена
Онлајн: 24ден
Кипер полуприколка MOL Tipper
19
Кипер полуприколка
MOL Tipper
TheTruckCompany
Белгија
Година на производство: 2001
Корисна носивост: 30040 kg
Бруто тежина: 37000 kg
6 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 30ден
Кипер полуприколка MOL K85F/20T/37AL, Hardox, Stahl, Alu-Chassis
15
Кипер полуприколка
MOL K85F/20T/37AL, Hardox, Stahl, Alu-Chassis
alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG
Германија
Година на производство: 2002
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 30370 kg
Бруто тежина: 37000 kg
10 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 1мес 1ден
Кипер полуприколка MOL ks85 Tipper
13
Кипер полуприколка
MOL ks85 Tipper
TheTruckCompany
Белгија
Година на производство: 2014
Корисна носивост: 30190 kg
Бруто тежина: 39000 kg
14 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 1мес 5ден
Кипер полуприколка MOL Tipper
18
Кипер полуприколка
MOL Tipper
TheTruckCompany
Белгија
Година на производство: 2005
Корисна носивост: 29380 kg
Бруто тежина: 37000 kg
8 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 1мес 14ден
Кипер полуприколка MOL Kipper
6
Кипер полуприколка
MOL Kipper
BVBA ANVECO TRADING
Белгија
Година на производство: 2008
Број на оски: 3-оски
8 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 1мес 15ден
Кипер полуприколка MOL Tipper
13
Кипер полуприколка
MOL Tipper
TheTruckCompany
Белгија
Година на производство: 2007
Корисна носивост: 30030 kg
Бруто тежина: 37000 kg
5 250  EUR
Нето цена
Онлајн: 1мес 27ден
Кипер полуприколка MOL - MOL - 4x ALU/ALU - KIPPER/TIPPER - GOOD TIRES - BELGIUM TOP
15
Кипер полуприколка
MOL - MOL - 4x ALU/ALU - KIPPER/TIPPER - GOOD TIRES - BELGIUM TOP
TS TRUCKS B.V.
Холандија
Година на производство: 2003
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 33780 kg
Бруто тежина: 39000 kg
9 000  EUR
Нето цена
Онлајн: 1мес 28ден
Кипер полуприколка MOL - MOL - 4x ALU/ALU - KIPPER/TIPPER - GOOD TIRES - BELGIUM TOP
15
Кипер полуприколка
MOL - MOL - 4x ALU/ALU - KIPPER/TIPPER - GOOD TIRES - BELGIUM TOP
TS TRUCKS B.V.
Холандија
Година на производство: 2007
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 33780 kg
Бруто тежина: 39000 kg
11 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 1мес 28ден
Страница 1 од 3
Резултати пронајдени: 44
Пребарувањето е зачувано!

t1test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.