Кипери полуприколки MEUSBURGER


1
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Meusburger MPS-3 Coilmulde/Edscha-Verdeck ca. 88m³, - кипер полуприколка
 14
6 900 EUR
Нето цена
2006
3-оски
Корисна носивост: 28 000 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 2год 2мес

Gassmann GmbH

15

Германија, Göttingen

Идентификација 81239

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.