Кипер полуприколка Meiller TR3 26m3 HARDOX ALCOA BPW Lift Rollplane Unfall од Германија за продажба - ID: 6535812
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

Кипер полуприколка Meiller TR3 26m3 HARDOX ALCOA BPW Lift Rollplane Unfall

Онлајн: 6мес 11ден

Бренд MEILLER
Број на оглас MEILLER_2008
Година на производство 2008
Бруто тежина 39 000 kg
Корисна носивост 31 860 kg
Ширина 2 550 mm
Висина 3 310 mm
Локација Германија, Furth im Wald
Телефон +49(0)99 7...
Шасија/суспензија
  • суспензија: воздух
  • број на оски: 3-оски
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
  • EBS - електронски систем за сопирање
Тело/надградба
  • должина на утовар: 7 600 mm
  • ширина на утовар: 2 300 mm
  • висина на утовар: 1 500 mm
  • волумен на утовар: 26 m³

Продавач
LKW-Service Nuernberger KG
LKW-Service Nuernberger KG Германија
Доверлив
Повеќе од 4 години со Truck1
Локално време на дилерот
08:58
Лица за контакт
Josef Nürnberger
Český, Deutsch, English, Polski, Română
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Кипер полуприколка Frühauf DFG33CZ *Bj2008/Stahl/Kombiklappe/Unfall/22m3*
Frühauf DFG33CZ *Bj2008/Stahl/Kombiklappe/Unfall/22m3*
3 500 EUR
2008, 2-оски
Германија, Dillingen/Saar
Кипер полуприколка Frühauf DFG33CZ *Bj2008/Stahl/Kombiklappe/Unfall/22m3*, 2008
Кипер полуприколка SCHWARZMÜLLER SK/28 m3
SCHWARZMÜLLER SK/28 m3
35 000 EUR
2022, 3-оски
Германија, Hamburg
Кипер полуприколка SCHWARZMÜLLER SK/28 m3, 2022
Кипер полуприколка Meiller TR3 27m3 Stahl-Mulde Liftachse BPW
Meiller TR3 27m3 Stahl-Mulde Liftachse BPW
9 900 EUR
2012, 3-оски
Холандија, Veghel
Кипер полуприколка Meiller TR3 27m3 Stahl-Mulde Liftachse BPW, 2012
Кипер полуприколка Ostatní F.X. Meiller Hardox 26m3
Ostatní F.X. Meiller Hardox 26m3
25 607 EUR
2019
Чешка република, Stránčice
Кипер полуприколка Ostatní F.X. Meiller Hardox 26m3, 2019
Кипер полуприколка Meiller TR3 3 axles 27m3 Stahl-Mulde Liftachse BPW
Meiller TR3 3 axles 27m3 Stahl-Mulde Liftachse BPW
8 900 EUR
2011, 3-оски
Холандија, Veghel
Кипер полуприколка Meiller TR3 3 axles 27m3 Stahl-Mulde Liftachse BPW, 2011
Кипер полуприколка Kel-Berg 3 axle Hardox Tipper / Damaged / Unfall
Kel-Berg 3 axle Hardox Tipper / Damaged / Unfall
7 500 EUR
2008, 3-оски
Данска, Padborg
Кипер полуприколка Kel-Berg 3 axle Hardox Tipper / Damaged / Unfall, 2008
Кипер полуприколка Schwarzmüller Thermo, Stahl, Hardox, 28m³, SAF, Lift,Rollplane
Schwarzmüller Thermo, Stahl, Hardox, 28m³, SAF, Lift,Rollplane
22 900 EUR
2017, 3-оски
Германија, Sittensen
Кипер полуприколка Schwarzmüller Thermo, Stahl, Hardox, 28m³, SAF, Lift,Rollplane, 2017
Кипер полуприколка Kässbohrer DL, Stahl, 27m³, BPW, Luft-Lift, Rollplane
Kässbohrer DL, Stahl, 27m³, BPW, Luft-Lift, Rollplane
21 800 EUR
2018, 3-оски
Германија, Sittensen
Кипер полуприколка Kässbohrer DL, Stahl, 27m³, BPW, Luft-Lift, Rollplane, 2018
Кипер полуприколка Tecnokar T3P 3 axles Hardox 26m3 Cramaro Verdeck Liftachse ALCOA
Tecnokar T3P 3 axles Hardox 26m3 Cramaro Verdeck Liftachse ALCOA
22 900 EUR
2020, 3-оски
Холандија, Veghel
Кипер полуприколка Tecnokar T3P 3 axles Hardox 26m3 Cramaro Verdeck Liftachse ALCOA, 2020
Кипер полуприколка Carnehl CHKS/HH, Stahl, 25m³, BPW, Rollplane, Luft-Lift
Carnehl CHKS/HH, Stahl, 25m³, BPW, Rollplane, Luft-Lift
16 800 EUR
2015, 3-оски
Германија, Sittensen
Кипер полуприколка Carnehl CHKS/HH, Stahl, 25m³, BPW, Rollplane, Luft-Lift, 2015
Кипер полуприколка VEGA, Stahl, Hardox, 24m³, Rollplane, SAF
VEGA, Stahl, Hardox, 24m³, Rollplane, SAF
32 800 EUR
2022, 3-оски
Германија, Sittensen
Кипер полуприколка VEGA, Stahl, Hardox, 24m³, Rollplane, SAF, 2022
Кипер полуприколка Meiller TR2 Stahl-Kurzsattel 22m³ | SmartBoard*Luft-Lift
Meiller TR2 Stahl-Kurzsattel 22m³ | SmartBoard*Luft-Lift
12 500 EUR
2011, 2-оски
Германија, Stuhr
Кипер полуприколка Meiller TR2 Stahl-Kurzsattel 22m³ | SmartBoard*Luft-Lift, 2011
Кипер полуприколка Schwarzmüller K-Serie, Stahl, Hardox, 25m³, BPW, Luft-Lift
Schwarzmüller K-Serie, Stahl, Hardox, 25m³, BPW, Luft-Lift
16 900 EUR
2015, 3-оски
Германија, Sittensen
Кипер полуприколка Schwarzmüller K-Serie, Stahl, Hardox, 25m³, BPW, Luft-Lift, 2015
Кипер полуприколка Carnehl CHKS/HH, Stahl, 26m³, Luft-Lift, SAF, Rollplane
Carnehl CHKS/HH, Stahl, 26m³, Luft-Lift, SAF, Rollplane
16 900 EUR
2015, 3-оски
Германија, Sittensen
Кипер полуприколка Carnehl CHKS/HH, Stahl, 26m³, Luft-Lift, SAF, Rollplane, 2015

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test unit
t1 test unit - Semi-trailer
t1 test unit - LKW-Service Nuernberger KG
t1 old