Кипер полуприколка Meiller MHPS 44 /KISA3 ISO Auflieger Thermo 3 Achse од Германија, 23900 EUR за продажба - ID: 6817924
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

Кипер полуприколка Meiller MHPS 44 /KISA3 ISO Auflieger Thermo 3 Achse

Онлајн: 2мес 23ден

Бренд MEILLER
Број на оглас G170277
Година на производство 2018
Бруто тежина 35 000 kg
Корисна носивост 28 100 kg
Локација Германија, Kaufungen
Телефон +49 5613...
Шасија/суспензија
  • суспензија: воздух
  • број на оски: 3-оски
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
23900 EUR
23 900
EUR
  • 1 488 741 MKD
  • 26 321 USD

Цена без ДДВ

Продавач
Golec Nutzfahrzeuge
Golec Nutzfahrzeuge Германија
Доверлив
Повеќе од 3 години со Truck1
Локално време на дилерот
08:59
Лица за контакт
Luis Lucena
Deutsch, English, Español, Français
Yulian Enchev
Български, Deutsch, English
Damian Joniec
Deutsch, English, Polski
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Кипер полуприколка Meiller TR3 26m3 HARDOX ALCOA BPW Lift Rollplane Unfall
Meiller TR3 26m3 HARDOX ALCOA BPW Lift Rollplane Unfall
2008, 3-оски
Германија, Furth im Wald
Кипер полуприколка Meiller TR3 26m3 HARDOX ALCOA BPW Lift Rollplane Unfall, 2008
Кипер полуприколка SCHWARZMÜLLER SK/28 m3
SCHWARZMÜLLER SK/28 m3
35 000 EUR
2022, 3-оски
Германија, Hamburg
Кипер полуприколка SCHWARZMÜLLER SK/28 m3, 2022
Кипер полуприколка Meiller MHPS 44/3 26m3
Meiller MHPS 44/3 26m3
35 900 EUR
2022
Чешка република, Nové Strašecí
Кипер полуприколка Meiller MHPS 44/3 26m3, 2022
Кипер полуприколка Meiller Kisa 3 ThermoStahl *Elektr.Verdeck/24m³
Meiller Kisa 3 ThermoStahl *Elektr.Verdeck/24m³
20 990 EUR
2018, 3-оски
Германија, Mühlheim am Main
Кипер полуприколка Meiller Kisa 3 ThermoStahl *Elektr.Verdeck/24m³, 2018
Кипер полуприколка Meiller KISA 3 - ISOLATED TIPPER - 24 M3
Meiller KISA 3 - ISOLATED TIPPER - 24 M3
19 750 EUR
2015, 3-оски
Холандија, Meerkerk
Кипер полуприколка Meiller KISA 3 - ISOLATED TIPPER - 24 M3, 2015
Кипер полуприколка Meiller KIPPAUFLIEGER MHPS 12/27 Kippauflieger
Meiller KIPPAUFLIEGER MHPS 12/27 Kippauflieger
18 900 EUR
2018, 3-оски
Германија, Peine
Кипер полуприколка Meiller KIPPAUFLIEGER MHPS 12/27 Kippauflieger, 2018
Кипер полуприколка Meiller KIPPAUFLIEGER MHPS 12/27 Kippauflieger Topzustan
Meiller KIPPAUFLIEGER MHPS 12/27 Kippauflieger Topzustan
19 900 EUR
2018, 3-оски
Германија, Peine
Кипер полуприколка Meiller KIPPAUFLIEGER MHPS 12/27 Kippauflieger Topzustan, 2018
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27
Meiller MHPS 12/27
14 900 EUR
2011, Дизел, 3-оски
Холандија, Vuren
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, 2011
Кипер полуприколка Meiller MHPS 41/3 3 axles 25m3 Liftachse Stahlmulde
Meiller MHPS 41/3 3 axles 25m3 Liftachse Stahlmulde
7 900 EUR
2010, 3-оски
Холандија, Veghel
Кипер полуприколка Meiller MHPS 41/3 3 axles 25m3 Liftachse Stahlmulde, 2010
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse
Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse
21 900 EUR
2018, 3-оски
Германија, Göttingen
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse, 2018
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse
Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse
21 900 EUR
2018, 3-оски
Германија, Göttingen
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse, 2018
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse
Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse
21 900 EUR
2018, 3-оски
Германија, Göttingen
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse, 2018
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse
Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse
21 900 EUR
2018, 3-оски
Германија, Göttingen
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse, 2018
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse
Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse
21 900 EUR
2018, 3-оски
Германија, Göttingen
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse, 2018

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test unit
t1 test unit - Semi-trailer
t1 test unit - Golec Nutzfahrzeuge
t1 old