Кипер полуприколка Meiller MHPS 44/3 26m3

picture_as_pdf

35 900 EUR

Цена без ДДВ

Тип

Кипер полуприколка

Година

2022

Земја

Чешка република

Телефон

+420-60274......

MEILLER на лизинг

Објавено: 9мес 8ден
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендMEILLER
Број на оглас08260
Година на производство2022
Опис

Liefertermin auf Anfrade - neu - ohne Registrierung * Leergewicht: 6.500 kg * Scheibenbremse * Liftasche * Aschen SAF * Radstand 1.310/1.410 mm * Reifen 385/65R22,5 (Bridgestone) * Stock 5 mm * Seitenwände 4 mm *

VIN: W09SHL339MSM08260

We speak English: +420 724 704 651, +420 602 744 908,

Wir sprechen Deutsch: +420 724 704 651,

Goworim po Russki: +420 602 744 908

Побарајте подетални информации
Продавач

LOSL s.r.o.

LOSL s.r.o.

3.9 
starstarstarstarstar
location_on

Czech Republic, Msecka 967CZ-27101 Nove Straseci, Czech Republic

phone_iphone
language

www.losl.cz

access_time

Локално време на дилерот — 21:25


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit LOSL s.r.o.

t1 test unit Полуприколка

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.