Хм, се чини ставка продадена

Кипер полуприколка Meiller MHPS 44/3 26m3

кипер полуприколка Meiller MHPS 44/3 26m3

Контактирајте го продавачот

Privacy policy
  • Карактеристики
  • Опис

Карактеристики

Главни информации
БрендMEILLER
ИдентификацијаM08047
Година на производство2021

Опис

Leergewicht: 6.500 kg * Scheibenbremse * Liftasche * Aschen SAF * Radstand 1.310/1.410 mm * Reifen 385/65R22,5 * Stock 5 mm * Seitenwände 4 mm *

VIN: W09SHL339MSM08047

We speak English: +420 724 704 651, +420 602 744 908,

Wir sprechen Deutsch: +420 724 704 651,

Goworim po Russki: +420 602 744 908

t1 test archive

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.