Кипер полуприколка Meiller MHPS 44/3 26m3

Онлајн: 4мес 8ден

Бренд MEILLER
Идентификација 08047
Година на производство 2021
Локација Чешка република, Nové Strašecí
Телефон +420-602...
29900 EUR
29 900
EUR
  • 1 840 931 MKD
  • 35 192 USD

Нето цена

Продавач
LOSL s.r.o.
LOSL s.r.o. Чешка република
Доверлив
14 Повеќе од 14 години со Truck1
Локално време на дилерот
19:05
29 900
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Кипер полуприколка Meiller MHPS 44/3 26m3
Meiller MHPS 44/3 26m3
2021
Чешка република, Nové Strašecí
29 900 EUR
Кипер полуприколка Meiller MHPS 44/3 26m3, 2021
Кипер полуприколка Meiller MHPS 44/3 26m3
Meiller MHPS 44/3 26m3
2021
Чешка република, Nové Strašecí
28 400 EUR
Кипер полуприколка Meiller MHPS 44/3 26m3, 2021
Кипер полуприколка Benalu 45m3
Benalu 45m3
2009, 3-оски
Чешка република, Nové Strašecí
15 900 EUR
Кипер полуприколка Benalu 45m3, 2009
Кипер полуприколка Schwarzmüller KIS 3/E 37m3
Schwarzmüller KIS 3/E 37m3
2007, 3-оски
Чешка република, Nové Strašecí
10 000 EUR
Кипер полуприколка Schwarzmüller KIS 3/E 37m3, 2007
Кипер полуприколка Schwarzmüller KIS 36m3
Schwarzmüller KIS 36m3
2000, 3-оски
Чешка република, Nové Strašecí
7 000 EUR
Кипер полуприколка Schwarzmüller KIS 36m3, 2000
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull HARDOX 24m3
Schmitz Cargobull HARDOX 24m3
2003, 3-оски
Чешка република, Nové Strašecí
9 900 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull HARDOX 24m3, 2003
Кипер полуприколка Kögel SKM 24 27m3
Kögel SKM 24 27m3
2020
Чешка република, Nové Strašecí
27 900 EUR
Кипер полуприколка Kögel SKM 24 27m3, 2020
Кипер полуприколка Kögel SKM 24 27m3
Kögel SKM 24 27m3
2020
Чешка република, Nové Strašecí
27 900 EUR
Кипер полуприколка Kögel SKM 24 27m3, 2020
Кипер полуприколка Meiller 25m³ MHPS 44/3 außenlie. Klappe Liftachse *NEU*
Meiller 25m³ MHPS 44/3 außenlie. Klappe Liftachse *NEU*
2021, 3-оски
Германија, Gersthofen
29 750 EUR
Кипер полуприколка Meiller 25m³ MHPS 44/3 außenlie. Klappe Liftachse *NEU*, 2021
Кипер полуприколка MEILLER MHPS44 3-N fabrikneu Bj. 2021 3 x vorh.
MEILLER MHPS44 3-N fabrikneu Bj. 2021 3 x vorh.
3-оски
Германија, Bad Salzuflen
28 900 EUR
Кипер полуприколка MEILLER MHPS44 3-N fabrikneu Bj. 2021 3 x vorh.
Кипер полуприколка Meiller MHPS 44/3-S Kippauflieger 25m³ Stahl
Meiller MHPS 44/3-S Kippauflieger 25m³ Stahl
2019, 3-оски
Германија, Kirchberg
26 500 EUR
Кипер полуприколка Meiller MHPS 44/3-S Kippauflieger 25m³ Stahl, 2019
Кипер полуприколка Meiller MHPS 15/18 2-Achs Hardoxmulde 23m³
Meiller MHPS 15/18 2-Achs Hardoxmulde 23m³
2013
Германија, Göttingen
11 900 EUR
Кипер полуприколка Meiller MHPS 15/18 2-Achs Hardoxmulde 23m³, 2013

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.