Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse од Германија, 19900 EUR за продажба - ID: 6288341
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

19 900EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 1 222 542 MKD
  • ≈ 21 506 USD

Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse

Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse

Објавено: 1год 7мес

Додај во омилени
PDF
share
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse: слика 1
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse: слика 2
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse: слика 3
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse: слика 4
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse: слика 5
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse: слика 6
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse: слика 7
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse: слика 8
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse: слика 9
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse: слика 10
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse: слика 11
Ask for all available pictures

Објавено: 1год 7мес

Додај во омилени
PDF
share

19 900EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 1 222 542 MKD
  • ≈ 21 506 USD
Контактирајте го продавачот
Бренд

Број на оглас

84726
Година на производство

2018
Километража

1001 km
Дата на прва регистрација

01.03.2018
Бруто тежина

39000 kg
Корисна носивост

32480 kg
Боја

бела
Локација

Германија, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКАchevron_right
Повратен повик
Шасија/суспензија
суспензија

воздух
број на оски

ABS - антиблокирачки систем за сопирање

Тело/надградба
должина на утовар

7400 mm
ширина на утовар

2300 mm
висина на утовар

1600 mm
волумен на утовар

26 m³
Побарајте подетални информации
Повеќе информации
  • Fahrzeugstandort: Bovenden, Stahl-Aufbau, 3-Achsen, SAF-Achsen, luftgefedert, 1.Achse liftbar, Heben+Senken, ABS (Antiblockiersystem), Rollplane, Laufsteg, Klappe, U-Schutz, Schütte, Stützen

Aufbau: Stahlmulde ca. 26m³ mit Podest und Rollplane

3x 9t SAF-Achsen, Trommelbremse!

Innenliegende Heckklappe!

ZUBEHÖRANGABEN OHNE GEWÄHR, Änderungen, Zwischenverkauf und Irrtümer vorbehalten!


powered by two Sales
 Email  Call

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right

19 900EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 1 222 542 MKD
  • ≈ 21 506 USD
Германија, Alte Bundesstr. 48, D-37120 Bovenden / Göttingen, Germany
watch_later
Локално време на дилерот:
06:33
4.5
Осврти: 140
Доверлив
18 Повеќе од 18 години со Truck1

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Semi-trailer
t1 test unit - Gassmann GmbH