Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27 NOSSI/Stahl Mulde 27 m³./Liftachse од Германија, 18400 EUR за продажба - ID: 6847801
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27 NOSSI/Stahl Mulde 27 m³./Liftachse

Онлајн: 2мес 11ден

Бренд MEILLER
Број на оглас SI82816
Година на производство 2016
Бруто тежина 39 000 kg
Корисна носивост 32 660 kg
Ширина 2 520 mm
Висина 3 070 mm
Локација Германија, Sittensen
Телефон +49 4282...
Шасија/суспензија
  • суспензија: воздух
  • број на оски: 3-оски
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
  • EBS - електронски систем за сопирање
Тело/надградба
  • должина на утовар: 7 650 mm
  • ширина на утовар: 2 310 mm
  • висина на утовар: 1 500 mm
  • волумен на утовар: 27 m³
18400 EUR
18 400
EUR
  • 1 146 143 MKD
  • 20 264 USD

Цена без ДДВ

Продавач
alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG
alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG Германија
Доверлив
6 Повеќе од 6 години со Truck1
Локално време на дилерот
08:36
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Кипер полуприколка Schwarzmüller 3-A Getreide/Großvolumen Mulde13,3m = 76m3 NEU
Schwarzmüller 3-A Getreide/Großvolumen Mulde13,3m = 76m3 NEU
2023, 3-оски
Германија, Furth im Wald
Кипер полуприколка Schwarzmüller 3-A Getreide/Großvolumen Mulde13,3m = 76m3 NEU, 2023
Кипер полуприколка IFE IFE Asphalt-Mulde IAMS 32/10
IFE IFE Asphalt-Mulde IAMS 32/10
8 900 EUR
1993, 1-оски
Австрија, Brunn am Gebirge
Кипер полуприколка IFE IFE Asphalt-Mulde IAMS 32/10, 1993
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahl, 27m³, Schiebe-Verdeck, BPW
Meiller MHPS 12/27, Stahl, 27m³, Schiebe-Verdeck, BPW
14 900 EUR
2013, 3-оски
Германија, Sittensen
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahl, 27m³, Schiebe-Verdeck, BPW, 2013
Кипер полуприколка Meiller TR3 27m3 Stahl-Mulde Liftachse BPW
Meiller TR3 27m3 Stahl-Mulde Liftachse BPW
9 900 EUR
2012, 3-оски
Холандија, Veghel
Кипер полуприколка Meiller TR3 27m3 Stahl-Mulde Liftachse BPW, 2012
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse
Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse
21 900 EUR
2018, 3-оски
Германија, Göttingen
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse, 2018
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse
Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse
21 900 EUR
2018, 3-оски
Германија, Göttingen
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse, 2018
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse
Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse
21 900 EUR
2018, 3-оски
Германија, Göttingen
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse, 2018
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse
Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse
21 900 EUR
2018, 3-оски
Германија, Göttingen
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse, 2018
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse
Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse
16 900 EUR
2014, 3-оски
Германија, Göttingen
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse, 2014
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse
Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse
16 900 EUR
2014, 3-оски
Германија, Göttingen
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse, 2014
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse
Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse
16 900 EUR
2014, 3-оски
Германија, Göttingen
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse, 2014
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse
Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse
16 900 EUR
2014, 3-оски
Германија, Göttingen
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse, 2014
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse
Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse
16 900 EUR
2014, 3-оски
Германија, Göttingen
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse, 2014
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse
Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse
21 900 EUR
2018, 3-оски
Германија, Göttingen
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse, 2018

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test unit
t1 test unit - Semi-trailer
t1 test unit - alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG
t1 old