Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27 MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse од Белгија, 20412 EUR за продажба - ID: 7701657
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

20 412EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 1 255 658 MKD
  • ≈ 22 089 USD

Meiller MHPS 12/27 MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse

Кипер полуприколкаMeiller MHPS 12/27 MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse
2014|3-оски|32480 kg|39000 kg

20 412EUR

Цена без ДДВ

Контактирајте го продавачот

Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27 MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse

Објавено: 5мес 13ден

Додај во омилени
PDF
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27 MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse: слика 1
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27 MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse: слика 2
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27 MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse: слика 3
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27 MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse: слика 4
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27 MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse: слика 5
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27 MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse: слика 6
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27 MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse: слика 7
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27 MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse: слика 8
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27 MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse: слика 9
Кипер полуприколка Meiller MHPS 12/27 MHPS 12/27, Stahlmulde ca. 26m³, Liftachse: слика 10
Ask for all available pictures

Објавено: 5мес 13ден

Додај во омилени
PDF

20 412EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 1 255 658 MKD
  • ≈ 22 089 USD
Контактирајте го продавачот
Бренд

Број на оглас

84717
Година на производство

2014
Дата на прва регистрација

01.07.2014
Технички преглед

11.2022
Бруто тежина

39000 kg
Корисна носивост

32480 kg
Боја

сива
Локација

Белгија, Brugsesteenweg 213, 8460 Oudenburg-Roksem, Belgium

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Повратен повик
Шасија/суспензија
суспензија

воздух
број на оски

ABS - антиблокирачки систем за сопирање

Тело/надградба
должина на утовар

7400 mm
ширина на утовар

2300 mm
висина на утовар

1600 mm
волумен на утовар

26 m³
Побарајте подетални информации
Повеќе информации

Stahl-Aufbau, 3-Achsen, BPW Achsen, luftgefedert, 1.Achse liftbar, Heben+Senken, ABS (Antiblockiersystem), Rollplane, Laufsteg, Klappe, U-Schutz, Schütte


.
 Email  Call

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

20 412EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 1 255 658 MKD
  • ≈ 22 089 USD
Белгија, Brugsesteenweg 213, 8460 Oudenburg-Roksem, Belgium
Локално време на дилерот:
10:48
4.5
Осврти: 50
Доверлив
4 Повеќе од 4 години со Truck1

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Semi-trailer
t1 test unit - RONNY SCHOUTTEET TRUCKS BV