Hmm, seems that this item is sold

See what's in stock now

Слични понуди

Кипер полуприколка Meiller KISA3 28m3 steel hydr.
Meiller KISA3 28m3 steel hydr.
2017, Дизел, 3-оски
Холандија, Vuren
23 900 EUR
Кипер полуприколка Meiller KISA3 28m3 steel hydr., 2017
Кипер полуприколка Meiller KISA 2, Stahl, 25m³, hydr. Heckklappe,SAF-Achsen
Meiller KISA 2, Stahl, 25m³, hydr. Heckklappe,SAF-Achsen
2015, 2-оски
Германија, Sittensen
16 800 EUR
Кипер полуприколка Meiller KISA 2, Stahl, 25m³, hydr. Heckklappe,SAF-Achsen, 2015
Кипер полуприколка GORICA 45 M3 HARDOX
GORICA 45 M3 HARDOX
2014, 3-оски
Белгија, Meer
16 500 EUR
Кипер полуприколка GORICA 45 M3 HARDOX, 2014
Кипер полуприколка Meiller 8.2 KISA 3 27.9M3 new elec. roof hydr.
Meiller 8.2 KISA 3 27.9M3 new elec. roof hydr.
2021, Дизел, 3-оски
Холандија, Vuren
38 900 EUR
Кипер полуприколка Meiller 8.2 KISA 3 27.9M3 new elec. roof hydr., 2021
Кипер полуприколка Schwarzmüller KIS 3/E, 55m3, LIFTING AXLE
Schwarzmüller KIS 3/E, 55m3, LIFTING AXLE
2013, 3-оски
Чешка република, Praha
21 700 EUR
Кипер полуприколка Schwarzmüller KIS 3/E, 55m3, LIFTING AXLE, 2013
Кипер полуприколка GALTRAILER HARDOX-24M3+PORTE HYDR.
GALTRAILER HARDOX-24M3+PORTE HYDR.
2014
Белгија, Handzame
13 850 EUR
Кипер полуприколка GALTRAILER HARDOX-24M3+PORTE HYDR., 2014
Кипер полуприколка GALTRAILER HARDOX-24M3+PORTE HYDR.
GALTRAILER HARDOX-24M3+PORTE HYDR.
2014
Белгија, Handzame
13 850 EUR
Кипер полуприколка GALTRAILER HARDOX-24M3+PORTE HYDR., 2014
Кипер полуприколка GALTRAILER HARDOX-24M3+PORTE HYDR.
GALTRAILER HARDOX-24M3+PORTE HYDR.
2014
Белгија, Handzame
13 850 EUR
Кипер полуприколка GALTRAILER HARDOX-24M3+PORTE HYDR., 2014
Кипер полуприколка STU 3 AXLE HARDOX BODY
STU 3 AXLE HARDOX BODY
2021
Турција, Konya
Кипер полуприколка STU 3 AXLE HARDOX BODY, 2021
Кипер полуприколка MENCI SA 743R 27m3 hardox
MENCI SA 743R 27m3 hardox
2014
Чешка република, Stránčice
16 208 EUR
Кипер полуприколка MENCI SA 743R 27m3 hardox, 2014
Кипер полуприколка Meiller MHPS 44/3-S Kippauflieger 25m³ Stahl
Meiller MHPS 44/3-S Kippauflieger 25m³ Stahl
2019, 3-оски
Германија, Kirchberg
26 500 EUR
Кипер полуприколка Meiller MHPS 44/3-S Kippauflieger 25m³ Stahl, 2019
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 - 30m3 - Lifting axle - Weightscale
Schmitz Cargobull SKI 24 - 30m3 - Lifting axle - Weightscale
2010, 3-оски
Холандија, Lamswaarde
8 950 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 - 30m3 - Lifting axle - Weightscale, 2010

Кипер полуприколка Meiller KISA3, LIFTING AXLE, HARDOX, 25m3

Бренд MEILLER
Година на производство 2014
Бруто тежина 35 000 kg
Корисна носивост 28 560 kg
Локација Чешка република, Praha
Шасија/суспензија
  • број на оски: 3-оски
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
Тело/надградба
  • должина на утовар: 4 700 mm
  • волумен на утовар: 25 m³
Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.