Нов Кипер полуприколка LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR за продажба - ID: 6193892
Каталог
Продава
Поставете оглас

LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR

Нов Кипер полуприколкаLIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR
Ново|2024|3-оски|40000 kg|6800 kg

Цена без ДДВ

Нов Кипер полуприколка LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR

Објавено: 1мес 30ден

PDF
Нов Кипер полуприколка LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: слика 1
Нов Кипер полуприколка LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: слика 2
Нов Кипер полуприколка LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: слика 3
Нов Кипер полуприколка LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: слика 4
Нов Кипер полуприколка LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: слика 5
Нов Кипер полуприколка LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: слика 6
Нов Кипер полуприколка LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: слика 7
Нов Кипер полуприколка LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: слика 8
Нов Кипер полуприколка LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: слика 9
Нов Кипер полуприколка LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: слика 10
Нов Кипер полуприколка LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: слика 11
Нов Кипер полуприколка LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: слика 12
Нов Кипер полуприколка LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: слика 13
Нов Кипер полуприколка LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: слика 14
Нов Кипер полуприколка LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: слика 15
Нов Кипер полуприколка LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: слика 16
Нов Кипер полуприколка LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: слика 17
Нов Кипер полуприколка LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: слика 18
Нов Кипер полуприколка LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: слика 19
Нов Кипер полуприколка LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2024 YEAR: слика 20
Ask for all available pictures

Објавено: 1мес 30ден

PDF
Бренд

Број на оглас

2022
Година на производство

2024
Ново

Состојба

нова
Нето тежина

6800 kg
Бруто тежина

6800 kg
Корисна носивост

40000 kg
Должина

8200 mm
Ширина

2550 mm
Висина

2850 mm
Капацитет

24 m³
Хидраулика

ADR

Боја

црна, бела, сина, жолта, портокалова, сива
Локација

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Шасија/суспензија
суспензија

воздух
број на оски

оските прават

BPW
подигање на оска

управувачки оски

сопирачки

диск
централно подмачкување

ABS - антиблокирачки систем за сопирање

EBS - електронски систем за сопирање

предни гуми

385 /65 R22,5
задни гуми

385 /65 R22,5, 385 /65 R22,5
гуми

385 65 R 22,5
резервно тркало

Тело/надградба
материјал на тело

Hardox челик
без надградба

волумен на утовар

27 m³
TIR

MEGA

JUMBO

лизгачки покрив

кутија за алат

држач за резервно тркало

hiCube - висок контејнер

заден кипер

Доплнително
гаранција

сервисна книга

Опрема
кран за натоварување

Повеќе информации

LİDER TRAİLER MANUFACTURER OF ALL TYPES SEMİ TRAILER IN TURKEY.

Tipper

Lowbed

Bulk cement tanker

Flatbed trailer

Containeer carrier

Fuel Tanker trailer

Please contact with us for our best price.

CONTACTS : + show contacts WhatsApp -Viber-Line

show contacts

show contacts

show contacts

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Semi-trailer
t1 test unit - LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI