Нов кипер полуприколка LIDER LIDER DUMPER READY STOCKS NEW 2022 YEAR

picture_as_pdf

Тип

Нов кипер полуприколка

Година

2022

Земја

Романија

Телефон

+90-505355......

Објавено: 1ден
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендLIDER
Број на оглас2022
Година на производство2022
Ново
Состојбанова
Нето тежина6800 kg
Бруто тежина6800 kg
Корисна носивост40000 kg
Должина8200 mm
Ширина2550 mm
Висина2850 mm
Капацитет24 m³
Хидраулика
ADR
Бојацрна
Шасија/суспензија
Суспензијавоздух
Број на оски3-оски
Оските праватBPW
Подигање на оска
Управувачки оски
Сопирачкидиск
Централно подмачкување
ABS - антиблокирачки систем за сопирање
EBS - електронски систем за сопирање
Предни гуми385 /65 R22,5
Задни гуми385 /65 R22,5, 385 /65 R22,5
Гуми385 65 R 22,5
Резервно тркало
Тело/надградба
Материјал на телоHardox челик
Без надградба
Волумен на утовар27 m³
TIR
MEGA
JUMBO
Лизгачки покрив
Кутија за алат
Држач за резервно тркало
HiCube - висок контејнер
Заден кипер
Доплнително
Гаранција
Сервисна книга
Опрема
Кран за натоварување
Опис

LİDER TRAİLER MANUFACTURER OF ALL TYPES SEMİ TRAILER IN TURKEY.

Tipper

Lowbed

Bulk cement tanker

Flatbed trailer

Containeer carrier

Fuel Tanker trailer

Please contact with us for our best price.

CONTACTS : + show contacts WhatsApp -Viber-Line

show contacts

show contacts

show contacts

Побарајте подетални информации
Продавач

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

4.3 
starstarstarstarstar
location_on

Romania

phone_iphone
language

www.lidertrailer.com

access_time

Локално време на дилерот — 02:00


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

t1 test unit Полуприколка

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.