Нов кипер полуприколка LIDER LIDER 2021

Онлајн: 4мес 22ден

Бренд LIDER
Година на производство 2021
Ново
Состојба нова
Тежина 8 500 kg
Нето тежина 8 000 kg
Бруто тежина 78 500 kg
Корисна носивост 70 000 kg
Должина 10 500 mm
Ширина 2 500 mm
Висина 3 300 mm
Висина на кревање 5 700 mm
Хидраулика
Боја црвена
Локација Турција, Konya
Телефон +90-5053...
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер/воздух
 • број на оски: 4-оски
 • оските прават: LIDER 1453
 • подигање на оска
 • висина на шасија: 9 700 mm
 • сопирачки: тапан
 • предни гуми: 12 R 22,5
 • нови гуми
 • резервно тркало
Тело/надградба
 • тело: HARDOX 450 Body
 • материјал на тело: Hardox челик
 • без надградба
 • должина на утовар: 9 800 mm
 • ширина на утовар: 2 500 mm
 • висина на утовар: 3 300 mm
 • волумен на утовар: 30 m³
 • пумпа
Доплнително
 • гаранција
26000 EUR
26 000
EUR
 • 1 598 613 MKD
 • 31 602 USD

Нето цена

Продавач
LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI
LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI Турција
Повеќе од 4 години со Truck1
L LİDER овластен дилер
Локално време на дилерот
07:52
26 000
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Кипер полуприколка LIDER LIDER DUMPER NEW 2020 YEAR
LIDER LIDER DUMPER NEW 2020 YEAR
2020, 3-оски
Турција, Konya
16 500 EUR
Кипер полуприколка LIDER LIDER DUMPER NEW 2020 YEAR, 2020
Кипер полуприколка LIDER 2020 YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER )
LIDER 2020 YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER )
2020, 3-оски
Турција, Konya
26 000 EUR
Кипер полуприколка LIDER 2020 YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER ), 2020
Кипер полуприколка LIDER 2020 NEW TRAILER MANUFACTURER COMPANY
LIDER 2020 NEW TRAILER MANUFACTURER COMPANY
2020, 3-оски
Турција, Konya
20 889 EUR
Кипер полуприколка LIDER 2020 NEW TRAILER MANUFACTURER COMPANY, 2020
Кипер полуприколка LIDER 2020 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY
LIDER 2020 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY
2020, 3-оски
Турција, Konya
21 334 EUR
Кипер полуприколка LIDER 2020 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY, 2020
Кипер полуприколка LIDER 2020 NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER COMPANY AVAILABLE IN STOCK
LIDER 2020 NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER COMPANY AVAILABLE IN STOCK
2019, 3-оски
Турција, Konya
17 000 EUR
Кипер полуприколка LIDER 2020 NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER COMPANY AVAILABLE IN STOCK, 2019
Кипер полуприколка EMIRSAN 2021 Brand New | Half Pipe Hardox
EMIRSAN 2021 Brand New | Half Pipe Hardox
2021, 3-оски
Ирска
17 300 EUR
Кипер полуприколка EMIRSAN 2021 Brand New | Half Pipe Hardox, 2021
Кипер полуприколка CANGÜLLER TREYLER New
CANGÜLLER TREYLER New
2021, 3-оски
Турција, Karabuk
33 000 EUR
Кипер полуприколка CANGÜLLER TREYLER New, 2021
Кипер полуприколка Kässbohrer 26 M3
Kässbohrer 26 M3
2021, 3-оски
Данска, Padborg
Кипер полуприколка Kässbohrer 26 M3, 2021
Кипер полуприколка Kässbohrer 37 M3
Kässbohrer 37 M3
2021, 4-оски
Данска, Padborg
Кипер полуприколка Kässbohrer 37 M3, 2021
Кипер полуприколка EMIRSAN EJECTOR Tipper Semi Trailer
EMIRSAN EJECTOR Tipper Semi Trailer
2021, 2-оски
Турција, Konya
Кипер полуприколка EMIRSAN EJECTOR Tipper Semi Trailer, 2021
Кипер полуприколка MEGA Light3 55 mc
MEGA Light3 55 mc
2021, 1 000 km, 3-оски
Романија, Constanta
32 200 EUR
Кипер полуприколка MEGA Light3 55 mc, 2021
Кипер полуприколка MEGA FORT 25 - 28 - 32
MEGA FORT 25 - 28 - 32
2021, 3-оски
Романија, Constanta
25 500 EUR
Кипер полуприколка MEGA FORT 25 - 28 - 32, 2021

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.