Нов кипер полуприколка LIDER 2024 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER за продажба - ID: 6230799
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Нов кипер полуприколка за транспорт на дрва LIDER 2024 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER

Кипер полуприколка LIDER 2024 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER: слика 1
Кипер полуприколка LIDER 2024 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER: слика 2
Кипер полуприколка LIDER 2024 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER: слика 3
Кипер полуприколка LIDER 2024 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER: слика 4
Кипер полуприколка LIDER 2024 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER: слика 5
Кипер полуприколка LIDER 2024 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER: слика 6
Кипер полуприколка LIDER 2024 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER: слика 7
Кипер полуприколка LIDER 2024 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER: слика 8
Кипер полуприколка LIDER 2024 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER: слика 9
Кипер полуприколка LIDER 2024 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER: слика 10
Кипер полуприколка LIDER 2024 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER: слика 11
Кипер полуприколка LIDER 2024 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER: слика 12
Побарајте ги сите достапни фотографии

Онлајн: 26ден

Бренд LIDER
Година на производство 2024
Ново
Состојба нова
Нето тежина 6 800 kg
Бруто тежина 44 500 kg
Корисна носивост 37 700 kg
Должина 8 500 mm
Ширина 2 550 mm
Висина 3 300 mm
Капацитет 40 m³
Капцитет на кревање 50 000 kg
Боја црна, бела, сина, зелена, жолта, кафена, сива
Локација Белгија, Antwerp
Телефон +90-5053...
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер
 • број на оски: 3-оски
 • оските прават: BPW ECO Plus 2
 • подигање на оска
 • висина на шасија: 8 800 mm
 • сопирачки: тапан
 • централно подмачкување
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • EBS - електронски систем за сопирање
 • предни гуми: 385/65R/22.5
 • задни гуми: 385/65R/22.5, 385/65/R22.5
 • гуми: 385/65 R22,5 tyres 6 Units
 • резервно тркало
 • двојни тркала
Тело/надградба
 • за транспорт на: дрва
 • кутија за алат
 • држач за резервно тркало
Опрема
 • воздушна платфома: Aerial platform
Белгија, Antwerp
watch_later
Локално време на дилерот:
17:39
4.4
Осврти: 7
Доверлив
6 Повеќе од 6 години со Truck1
L LİDER овластен дилер

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци.

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

LIDER 2024 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER

t1 old test unit
t1 test unit - Semi-trailer
t1 test unit - LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI
t1 old