Нов кипер полуприколка LIDER 2023 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY за продажба - ID: 6247553
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Нов кипер полуприколка LIDER 2023 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY

Кипер полуприколка LIDER 2023 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY: слика 1
Кипер полуприколка LIDER 2023 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY: слика 2
Кипер полуприколка LIDER 2023 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY: слика 3
Кипер полуприколка LIDER 2023 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY: слика 4
Кипер полуприколка LIDER 2023 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY: слика 5
Кипер полуприколка LIDER 2023 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY: слика 6
Кипер полуприколка LIDER 2023 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY: слика 7
Кипер полуприколка LIDER 2023 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY: слика 8
Кипер полуприколка LIDER 2023 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY: слика 9
Побарајте ги сите достапни фотографии

Онлајн: 1мес 16ден

Бренд LIDER
Година на производство 2023
Ново
Состојба нова
Нето тежина 6 500 kg
Бруто тежина 56 500 kg
Корисна носивост 50 000 kg
Локација Турција, İstanbul
Телефон +90-5053...
Шасија/суспензија
 • суспензија: воздух
 • број на оски: 3-оски
 • подигање на оска
 • сопирачки: тапан
 • централно подмачкување
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • EBS - електронски систем за сопирање
 • предни гуми: 385/65R/22.5
 • задни гуми: 385/65R/22.5, 385/65/R22.5
 • гуми: 385/65 R22,5 tyres 6 Units
 • резервно тркало
Тело/надградба
 • материјал на тело: Hardox челик
 • кутија за алат
 • држач за резервно тркало

25 000 EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 536 645 MKD
 • ≈ 26 716 USD
Турција, İstanbul
watch_later
Локално време на дилерот:
18:49
4.4
Осврти: 7
Доверлив
6 Повеќе од 6 години со Truck1
L LİDER овластен дилер

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци.

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Погледнете ги сите
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

25 000EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 536 645 MKD
 • ≈ 26 716 USD

LIDER 2023 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY

t1 old test unit
t1 test unit - Semi-trailer
t1 test unit - LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI
t1 old