Нов Кипер полуприколка LIDER 2023 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY за продажба - ID: 6230801
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

LIDER 2023 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY

Нов Кипер полуприколкаLIDER 2023 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY
Ново|2024|3-оски|50000 kg|56500 kg

Нов Кипер полуприколка LIDER 2023 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY

Објавено: 1мес 8ден

PDF
Нов Кипер полуприколка LIDER 2023 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY: слика 1
Нов Кипер полуприколка LIDER 2023 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY: слика 2
Нов Кипер полуприколка LIDER 2023 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY: слика 3
Нов Кипер полуприколка LIDER 2023 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY: слика 4
Нов Кипер полуприколка LIDER 2023 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY: слика 5
Нов Кипер полуприколка LIDER 2023 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY: слика 6
Нов Кипер полуприколка LIDER 2023 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY: слика 7
Нов Кипер полуприколка LIDER 2023 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY: слика 8
Нов Кипер полуприколка LIDER 2023 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY: слика 9
Ask for all available pictures

Објавено: 1мес 8ден

PDF
Бренд

Година на производство

2024
Ново

Состојба

нова
Нето тежина

6500 kg
Бруто тежина

56500 kg
Корисна носивост

50000 kg
Боја

сина, портокалова, кафена
Локација

Турција, Horozluhan mahallesi Özge sokak No:27 Selçuklu/Konya/Turkey

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Шасија/суспензија
суспензија

воздух
број на оски

подигање на оска

сопирачки

тапан
централно подмачкување

ABS - антиблокирачки систем за сопирање

EBS - електронски систем за сопирање

предни гуми

385/65R/22.5
задни гуми

385/65R/22.5, 385/65/R22.5
гуми

385/65 R22,5 tyres 6 Units
резервно тркало

Тело/надградба
материјал на тело

Hardox челик
кутија за алат

држач за резервно тркало

Повеќе информации

LIDER TRAİLER : MANUFACTURER OF ALL TYPE TRAILER & TANKER IN TURKEY

PLEASE CONTACT WITH US FOR OUR BEST OFFER AND TECHNICAL SPECIFICATION

show contacts

show contacts

show contacts

Phone:show contacts whatsapp-viber-line

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Semi-trailer
t1 test unit - LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI