Хм, се чини ставка продадена

Нов кипер полуприколка LIDER 2022 YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER ) [ Copy ] [ Copy ]

Нов кипер полуприколка LIDER 2022 YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER ) [ Copy ] [ Copy ]

Контактирајте го продавачот

Privacy policy
  • Карактеристики
  • Опис

Карактеристики

Главни информации
БрендLIDER
Година на производство2022
Ново
Состојбанова
Нето тежина7000 kg
Бруто тежина67000 kg
Корисна носивост60000 kg
Должина8500000 mm
Ширина2500000 mm
Висина3600000 mm
Капацитет26 m³
Шасија/суспензија
Суспензијахидраулика
Број на оски3-оски
Подигање на оска
Сопирачкитапан
Централно подмачкување
ABS - антиблокирачки систем за сопирање
EBS - електронски систем за сопирање
Предни гуми385 /65 R22,5
Задни гуми385 /65 R22,5, 385 /65 R22,5
Гуми385 /65 R22,5
Резервно тркало
Тело/надградба
Материјал на телоHardox челик
Кутија за алат
Држач за резервно тркало
Заден кипер

Опис


LİDER TRAİLER MANUFACTURER OF ALL TYPES SEMİ TRAILER IN TURKEY.

Tipper

Lowbed

Bulk cement tanker

Flatbed trailer

Containeer carrier

Fuel Tanker trailer

Please contact with us for our best price.

CONTACTS : + show contacts WhatsApp -Viber-Line

show contacts

show contacts

show contacts

t1 test archive

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.