Хм, се чини ставка продадена

Нов кипер полуприколка LIDER 2022 NEW TRAILER MANUFACTURER COMPANY [ Copy ]

Нов кипер полуприколка LIDER 2022 NEW TRAILER MANUFACTURER COMPANY [ Copy ]

Контактирајте го продавачот

Политика за приватност
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендLIDER
Година на производство2022
Ново
Состојбанова
Нето тежина8000 kg
Бруто тежина68000 kg
Корисна носивост60000 kg
Капацитет50 m³
Хидраулика
Бојацрна
Шасија/суспензија
Суспензијафедер/воздух
Број на оски3-оски
Оските праватBPW ECO Plus 2
Подигање на оска
Сопирачкитапан
Централно подмачкување
ABS - антиблокирачки систем за сопирање
EBS - електронски систем за сопирање
Предни гуми385 /65 R22,5
Задни гуми385 /65 R22,5, 385 /65 R22,5
Гуми385/65 R 22.5
Резервно тркало
Тело/надградба
За транспорт наголемиматеријали
Задни врати
Странични врати
Кутија за алат
Држач за резервно тркало
Доплнително
Достапни единици5
Гаранција
СертификатиCE
Опрема
Кран за натоварување
Заден лифт
Опис

All type trailer & tanker manufacurer

Best Price -Best Quality

You can contact with us to visit our foctory and check products in stock.

Available ready products for shipment.

show contacts

Contact:show contacts Viber- Whatsapp - show contacts

Контактирајте го продавачот
Политика за приватност

t1 test archive LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

t1 test archive Полуприколка

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.