Хм, се чини ставка продадена

Нов кипер полуприколка LIDER 2022 NEW READY IN STOCKS DIRECTLY FROM MANUFACTURER COMPANY AVA [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ]

Нов кипер полуприколка LIDER 2022 NEW READY IN STOCKS DIRECTLY FROM MANUFACTURER COMPANY AVA [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ]

Контактирајте го продавачот

Политика за приватност
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендLIDER
Година на производство2022
Ново
Состојбанова
Нето тежина7500 kg
Бруто тежина62500 kg
Корисна носивост55000 kg
Должина8500 mm
Ширина2500 mm
Висина3500 mm
Капацитет25 m³
Шасија/суспензија
Суспензијафедер/воздух
Телескопска рамка
Број на оски3-оски
Оските праватBPW ECO Plus 2
Подигање на оска
Сопирачкитапан
Централно подмачкување
ABS - антиблокирачки систем за сопирање
EBS - електронски систем за сопирање
Предни гуми385 /65 R22,5
Задни гуми385 /65 R22,5, 385 /65 R22,5
Гуми385/65 R22,5
Резервно тркало
Тело/надградба
Материјал на телоHardox челик
Кутија за алат
Држач за резервно тркало
Опис

All type trailer & tanker manufacurer

Best Price -Best Quality

You can contact with us to visit our foctory and check products in stock.

Available ready products for shipment.

show contacts

Contact:show contacts Viber- Whatsapp - show contacts

Контактирајте го продавачот
Политика за приватност

t1 test archive LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

t1 test archive Полуприколка

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.