Нов кипер полуприколка LIDER 2022 NEW READY IN STOCKS DIRECTLY FROM MANUFACTURER COMPANY AVA [ Copy ]

17 000 EUR

Нето цена
ТипНов кипер полуприколка
Година2022
ЗемјаТурција
Телефон+90-505355......

LIDER на лизинг

Онлајн: 27ден
  • Карактеристики
  • Опис

Карактеристики

Главни информации
БрендLIDER
Година на производство2022
Ново
Состојбанова
Нето тежина7500 kg
Бруто тежина62500 kg
Корисна носивост55000 kg
Должина8500 mm
Ширина2500 mm
Висина3500 mm
Капацитет25 m³
Шасија/суспензија
Суспензијафедер/воздух
Телескопска рамка
Број на оски3-оски
Оските праватBPW ECO Plus 2
Подигање на оска
Сопирачкитапан
Централно подмачкување
ABS - антиблокирачки систем за сопирање
EBS - електронски систем за сопирање
Предни гуми385 /65 R22,5
Задни гуми385 /65 R22,5, 385 /65 R22,5
Гуми385/65 R22,5
Резервно тркало
Тело/надградба
Материјал на телоHardox челик
Кутија за алат
Држач за резервно тркало

Опис

All type trailer & tanker manufacurer

Best Price -Best Quality

You can contact with us to visit our foctory and check products in stock.

Available ready products for shipment.

show contacts

Contact:show contacts Viber- Whatsapp - show contacts

Побарајте подетални информации

Продавач

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

+90-505355...
Turkey, Horozluhan mahallesi Özge sokak No:27 Selçuklu/Konya/Turkey
Локално време на дилерот — 13:27

Контактирајте го продавачот


Privacy policy

t1 test unit

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.