Нов кипер полуприколка LIDER 2022 new dumper from manufacturer company LIDER TRAILER [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ]

picture_as_pdf

34 500 EUR

Нето цена

Тип

Нов кипер полуприколка

Година

2022

Земја

Романија

Телефон

+90-505355......

LIDER на лизинг

Објавено: 10ден
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендLIDER
Број на оглас2022 year new dumper
Година на производство2022
Ново
Состојбанова
Нето тежина7000 kg
Бруто тежина57000 kg
Корисна носивост50000 kg
Капацитет24 m³
Шасија/суспензија
Суспензијафедер
Број на оски3-оски
Подигање на оска
Управувачки оски
Сопирачкитапан
ABS - антиблокирачки систем за сопирање
EBS - електронски систем за сопирање
Предни гуми385 /65 R22,5
Задни гуми385 /65 R22,5, 385 /65 R22,5
Гуми385/65 R 22.5
Резервно тркало
Двојни тркала
Тело/надградба
Материјал на телоHardox челик
Кутија за алат
Држач за резервно тркало
Опис

Dumper trailer from manufacturer LIDER trailer

show contacts

show contacts

show contacts

Mobile:show contacts whatsupp-viber-line

Побарајте подетални информации
Продавач

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

4.1 
starstarstarstarstar
location_on

Romania, 1 Decembrie

phone_iphone
language

www.lidertrailer.com

access_time

Локално време на дилерот — 21:49


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

t1 test unit Полуприколка

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.