Нов кипер полуприколка LIDER 2022 NEW DIRECTLY FROM MANUFACTURER STOCKS READY IN STOCKS [ Copy ] [ Copy ]

picture_as_pdf

24 500 EUR

Нето цена

Тип

Нов кипер полуприколка

Година

2022

Земја

Турција

Телефон

+90-505355......

LIDER на лизинг

Објавено: 1мес 11ден
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендLIDER
Година на производство2022
Ново
Состојбанова
Шасија/суспензија
Суспензијафедер/воздух
Број на оски3-оски
Оските праватBPW ECO Plus 2
Централно подмачкување
ABS - антиблокирачки систем за сопирање
EBS - електронски систем за сопирање
Предни гуми385 /65 R22,5
Задни гуми385 /65 R22,5, 385 /65 R22,5
Гуми385 /65 R22,5
Тело/надградба
Материјал на телоHardox челик
Кутија за алат
Држач за резервно тркало
Опис

All type trailer & tanker manufacurer

Best Price -Best Quality

You can contact with us to visit our foctory and check products in stock.

Available ready products for shipment.

show contacts

Contact:show contacts Viber- Whatsapp - show contacts

Побарајте подетални информации
Продавач

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

location_on

Turkey, İstanbul

phone_iphone
language

www.lidertrailer.com

access_time

Локално време на дилерот — 18:46


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

t1 test unit Полуприколка

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.