Хм, се чини ставка продадена

Нов кипер полуприколка LIDER 2022 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ]

Нов кипер полуприколка LIDER 2022 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ]

Контактирајте го продавачот

Политика за приватност
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендLIDER
Година на производство2022
Ново
Состојбанова
Нето тежина6800 kg
Бруто тежина44500 kg
Корисна носивост37700 kg
Должина8500 mm
Ширина2550 mm
Висина3300 mm
Капацитет40 m³
Капцитет на кревање50000 kg
Шасија/суспензија
Суспензијафедер
Број на оски3-оски
Оските праватBPW ECO Plus 2
Подигање на оска
Висина на шасија8800 mm
Сопирачкитапан
Централно подмачкување
ABS - антиблокирачки систем за сопирање
EBS - електронски систем за сопирање
Предни гуми385/65R/22.5
Задни гуми385/65R/22.5, 385/65/R22.5
Гуми385/65 R22,5 tyres 6 Units
Резервно тркало
Двојни тркала
Тело/надградба
За транспорт надрва
Кутија за алат
Држач за резервно тркало
Опрема
Воздушна платфомаAerial platform
Опис

Lider Trailer & Tanker Manufacturer of all type semi trailer in Turkey.

Please contact with us for our best offer.

show contacts

show contacts

show contacts

Mobile:show contacts / Viber - Whatsupp - Line

Контактирајте го продавачот
Политика за приватност

t1 test archive LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

t1 test archive Полуприколка

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.