Нов кипер полуприколка LIDER 2022 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER [ Copy ]

picture_as_pdf

24 000 EUR

Нето цена

Тип

Нов кипер полуприколка

Година

2022

Земја

Белгија

Телефон

+90-505355......

LIDER на лизинг

Објавено: 3мес 11ден
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендLIDER
Година на производство2022
Ново
Состојбанова
Нето тежина6800 kg
Бруто тежина44500 kg
Корисна носивост37700 kg
Должина8500 mm
Ширина2550 mm
Висина3300 mm
Капацитет40 m³
Капцитет на кревање50000 kg
Шасија/суспензија
Суспензијафедер
Број на оски3-оски
Оските праватBPW ECO Plus 2
Подигање на оска
Висина на шасија8800 mm
Сопирачкитапан
Централно подмачкување
ABS - антиблокирачки систем за сопирање
EBS - електронски систем за сопирање
Предни гуми385/65R/22.5
Задни гуми385/65R/22.5, 385/65/R22.5
Гуми385/65 R22,5 tyres 6 Units
Резервно тркало
Двојни тркала
Тело/надградба
За транспорт надрва
Кутија за алат
Држач за резервно тркало
Опрема
Воздушна платфомаAerial platform
Опис

Lider Trailer & Tanker Manufacturer of all type semi trailer in Turkey.

Please contact with us for our best offer.

show contacts

show contacts

show contacts

Mobile:show contacts / Viber - Whatsupp - Line

Побарајте подетални информации
Продавач

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

4.1 
starstarstarstarstar
location_on

Belgium, Antwerp

phone_iphone
language

www.lidertrailer.com

access_time

Локално време на дилерот — 21:43


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

t1 test unit Полуприколка

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.