Хм, се чини ставка продадена

Нов кипер полуприколка LIDER 2022 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ]

Нов кипер полуприколка LIDER 2022 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ] [ Copy ]

Контактирајте го продавачот

Политика за приватност
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендLIDER
Година на производство2022
Ново
Состојбанова
Нето тежина6500 kg
Бруто тежина56500 kg
Корисна носивост50000 kg
Шасија/суспензија
Суспензијавоздух
Број на оски3-оски
Подигање на оска
Сопирачкитапан
Централно подмачкување
ABS - антиблокирачки систем за сопирање
EBS - електронски систем за сопирање
Предни гуми385/65R/22.5
Задни гуми385/65R/22.5, 385/65/R22.5
Гуми385/65 R22,5 tyres 6 Units
Резервно тркало
Тело/надградба
Материјал на телоHardox челик
Кутија за алат
Држач за резервно тркало
Опис

LIDER TRAİLER : MANUFACTURER OF ALL TYPE TRAILER & TANKER IN TURKEY

PLEASE CONTACT WITH US FOR OUR BEST OFFER AND TECHNICAL SPECIFICATION

show contacts

show contacts

show contacts

Phone:show contacts whatsapp-viber-line

t1 test archive

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.