Хм, се чини ставка продадена

Нов кипер полуприколка LIDER 2022 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY [ Copy ]

Нов кипер полуприколка LIDER 2022 MODEL NEW FROM MANUFACTURER COMPANY [ Copy ]

Контактирајте го продавачот

Политика за приватност
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендLIDER
Година на производство2022
Ново
Состојбанова
Нето тежина6500 kg
Бруто тежина56500 kg
Корисна носивост50000 kg
Шасија/суспензија
Суспензијавоздух
Број на оски3-оски
Подигање на оска
Сопирачкитапан
Централно подмачкување
ABS - антиблокирачки систем за сопирање
EBS - електронски систем за сопирање
Предни гуми385/65R/22.5
Задни гуми385/65R/22.5, 385/65/R22.5
Гуми385/65 R22,5 tyres 6 Units
Резервно тркало
Тело/надградба
Материјал на телоHardox челик
Кутија за алат
Држач за резервно тркало
Опис

LIDER TRAİLER : MANUFACTURER OF ALL TYPE TRAILER & TANKER IN TURKEY

PLEASE CONTACT WITH US FOR OUR BEST OFFER AND TECHNICAL SPECIFICATION

show contacts

show contacts

show contacts

Phone:show contacts whatsapp-viber-line

Контактирајте го продавачот
Политика за приватност

t1 test archive LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

t1 test archive Полуприколка

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.