Кипер полуприколка Langendorf SK 24, Alu, 54m³, Alu-Felgen, Kombitüren, TOP

Онлајн: 1мес 18ден

Бренд LANGENDORF
Идентификација SI80649
Година на производство 2017
Бруто тежина 36 000 kg
Корисна носивост 29 680 kg
Ширина 2 550 mm
Висина 3 800 mm
Локација Германија, Sittensen
Телефон +49 4282...
Шасија/суспензија
 • суспензија: воздух
 • број на оски: 3-оски
 • сопирачки: диск
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • EBS - електронски систем за сопирање
Тело/надградба
 • должина на утовар: 10 500 mm
 • ширина на утовар: 2 435 mm
 • висина на утовар: 2 100 mm
 • волумен на утовар: 54 m³
27800 EUR
27 800
EUR
 • 1 717 281 MKD
 • 33 766 USD

Нето цена

Продавач
alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG
alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG Германија
Доверлив
Повеќе од 4 години со Truck1
Локално време на дилерот
07:16
27 800
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Кипер полуприколка Carnehl 37m³ TIP
Carnehl 37m³ TIP
2015
Данска, Glostrup
6 941 EUR
Кипер полуприколка Carnehl 37m³ TIP, 2015
Кипер полуприколка Kempf 3-Achs-Kippauflieger - 53,1 m3
Kempf 3-Achs-Kippauflieger - 53,1 m3
2019, 3-оски
Германија, Essen
Кипер полуприколка Kempf 3-Achs-Kippauflieger - 53,1 m3, 2019
Кипер полуприколка Langendorf SK 24, Alu, 54m³, kombitüren, Alu-Felgen, Luft
Langendorf SK 24, Alu, 54m³, kombitüren, Alu-Felgen, Luft
2017, 3-оски
Германија, Sittensen
27 800 EUR
Кипер полуприколка Langendorf SK 24, Alu, 54m³, kombitüren, Alu-Felgen, Luft, 2017
Кипер полуприколка Langendorf SK 24, Getreide, Alu, 54m³, Kombitüren
Langendorf SK 24, Getreide, Alu, 54m³, Kombitüren
2017, 3-оски
Германија, Sittensen
27 800 EUR
Кипер полуприколка Langendorf SK 24, Getreide, Alu, 54m³, Kombitüren, 2017
Кипер полуприколка Langendorf SK 24, Alu, 54m³, Getreide, kombitüren
Langendorf SK 24, Alu, 54m³, Getreide, kombitüren
2017, 3-оски
Германија, Sittensen
27 800 EUR
Кипер полуприколка Langendorf SK 24, Alu, 54m³, Getreide, kombitüren, 2017
Кипер полуприколка Langendorf SKA 24, Alu, 54m³, Kombitüren, Luft-Lift, TOP
Langendorf SKA 24, Alu, 54m³, Kombitüren, Luft-Lift, TOP
2017, 3-оски
Германија, Sittensen
27 800 EUR
Кипер полуприколка Langendorf SKA 24, Alu, 54m³, Kombitüren, Luft-Lift, TOP, 2017
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 SL 9.6, Alu, 50m³, Kombitüren, Luft-Lift
Schmitz Cargobull SKI 24 SL 9.6, Alu, 50m³, Kombitüren, Luft-Lift
2017, 3-оски
Германија, Sittensen
28 900 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 SL 9.6, Alu, 50m³, Kombitüren, Luft-Lift, 2017
Кипер полуприколка Langendorf SKA 24/30, 53m³, Alu, getreide, Kombitür, Luft
Langendorf SKA 24/30, 53m³, Alu, getreide, Kombitür, Luft
2016, 3-оски
Германија, Sittensen
25 900 EUR
Кипер полуприколка Langendorf SKA 24/30, 53m³, Alu, getreide, Kombitür, Luft, 2016
Кипер полуприколка Langendorf SKS-HS 20/25, Stahl 24 m³./SAF/Luft
Langendorf SKS-HS 20/25, Stahl 24 m³./SAF/Luft
2012, 2-оски
Германија, Sittensen
7 900 EUR
Кипер полуприколка Langendorf SKS-HS 20/25, Stahl 24 m³./SAF/Luft, 2012
Кипер полуприколка Langendorf NW 3 Smart-Line, 52m³, Alu, Getreide, Agrar,Lift
Langendorf NW 3 Smart-Line, 52m³, Alu, Getreide, Agrar,Lift
2021, 3-оски
Германија, Sittensen
38 900 EUR
Кипер полуприколка Langendorf NW 3 Smart-Line, 52m³, Alu, Getreide, Agrar,Lift, 2021
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 SL 7.2, Alu, 24m³, Kunststoffauskleidung
Schmitz Cargobull SKI 24 SL 7.2, Alu, 24m³, Kunststoffauskleidung
2013, 3-оски
Германија, Sittensen
15 900 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 SL 7.2, Alu, 24m³, Kunststoffauskleidung, 2013
Кипер полуприколка Langendorf SKS HS 24/29, Stahl, 26m³, Plane, Luft-Lift
Langendorf SKS HS 24/29, Stahl, 26m³, Plane, Luft-Lift
2015, 3-оски
Германија, Sittensen
18 800 EUR
Кипер полуприколка Langendorf SKS HS 24/29, Stahl, 26m³, Plane, Luft-Lift, 2015
Кипер полуприколка Langendorf SKS-HS 24/30, Stahl, 26m³, BPW-Achsen, Rollplane
Langendorf SKS-HS 24/30, Stahl, 26m³, BPW-Achsen, Rollplane
2015, 3-оски
Германија, Sittensen
16 900 EUR
Кипер полуприколка Langendorf SKS-HS 24/30, Stahl, 26m³, BPW-Achsen, Rollplane, 2015
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 SL 9.6/Alu Mulde 50 m³./Luft/Lift
Schmitz Cargobull SKI 24 SL 9.6/Alu Mulde 50 m³./Luft/Lift
2017, 3-оски
Германија, Sittensen
28 900 EUR
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI 24 SL 9.6/Alu Mulde 50 m³./Luft/Lift, 2017

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.