Кипери полуприколки KEL-BERG


   Страница 1 од 2 1/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Kel-Berg Tiptrailer - кипер полуприколка
 15
6 057 EUR
Аукција
2005
Корисна носивост: 32 275 kg
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 2год 1мес

Fymas Auctions ApS

Данска, Glostrup

Kel-Berg 37 m³ - кипер полуприколка
 11
28 000 EUR
2015
4-оски
Корисна носивост: 39 580 kg
Бруто тежина: 48 000 kg

Онлајн: 5ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 1E18354

Kel-Berg 30 m³ - кипер полуприколка
 9
7 250 EUR
2002
3-оски
Корисна носивост: 33 050 kg
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 16ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 0KE7879

KELBERG 2003 - кипер полуприколка
 16
9 745 EUR
2003
3-оски
Корисна носивост: 32 520 kg
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 16ден

Mindessons AB

10

Шведска, Trelleborg

Идентификација TLJ325

KELBERG T40-3 - кипер полуприколка
 6
9 900 EUR
2009
3-оски
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 23ден

UAB Trastila

Литванија, Klaipeda

Kel-Berg 30 m³ - кипер полуприколка
 8
11 500 EUR
2011
3-оски
Корисна носивост: 33 000 kg
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 25ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 1E14538

Kel-Berg 61 m³ - кипер полуприколка
 7
40 000 EUR
2016
4-оски
Корисна носивост: 38 640 kg
Бруто тежина: 48 000 kg

Онлајн: 1мес 15ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 1E18815

Kel-Berg 37 m³ - кипер полуприколка
 9
18 500 EUR
2012
4-оски
Корисна носивост: 39 820 kg
Бруто тежина: 48 000 kg

Онлајн: 1мес 30ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 2E16747

Kel-Berg 37 m³ - кипер полуприколка
 8
14 000 EUR
2012
4-оски
Корисна носивост: 39 420 kg
Бруто тежина: 48 000 kg

Онлајн: 2мес 7ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 0E16677

Kel-Berg 59 m³ - кипер полуприколка
 7
57 000 EUR
2020
4-оски
Корисна носивост: 39 650 kg
Бруто тежина: 48 000 kg

Онлајн: 2мес 18ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 1E23203

Kel-Berg 58 m³ - кипер полуприколка
 10
29 500 EUR
2014
4-оски
Корисна носивост: 39 560 kg
Бруто тежина: 48 000 kg

Онлајн: 2мес 25ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 1E18139

Kel-Berg Stahl - Aku 49M3  - кипер полуприколка
 12
9 900 EUR
Нето цена
1999
3-оски
Корисна носивост: 32 250 kg
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 4мес

Eddy Moermans Handelsonderneming b.v.

15

Холандија, Geleen

Идентификација 6598.02.60

Kel-Berg T363v [ Copy ] - кипер полуприколка
 7
14 650 EUR
Нето цена
2020

Онлајн: 4мес 16ден

MKauto.lt

Данска, 4700 NÆSTVED

Kel-Berg 37 M3  - кипер полуприколка
 4
Прашајте за цена
2012
4-оски

Онлајн: 6мес 11ден

Trailer Trade A/S

Данска, Dänemark

Kel-Berg 37 m³ - кипер полуприколка
 9
21 500 EUR
2012
4-оски
Корисна носивост: 39 820 kg
Бруто тежина: 48 000 kg

Онлајн: 6мес 18ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 1E16821

Kel-Berg 26 m³ - кипер полуприколка
 6
49 000 EUR
2018
2-оски
Корисна носивост: 31 420 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 6мес 24ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 1E22226

Kel-Berg 52 m³ - кипер полуприколка
 7
44 500 EUR
2017
3-оски
Корисна носивост: 39 350 kg
Бруто тежина: 48 000 kg

Онлајн: 6мес 25ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 2E20081

Kel-Berg 37 m³ - кипер полуприколка
 6
20 000 EUR
2012
4-оски
Корисна носивост: 39 820 kg
Бруто тежина: 48 000 kg

Онлајн: 1год

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 0E16881

Kel-Berg 37 m³ - кипер полуприколка
 8
16 750 EUR
2012
4-оски
Корисна носивост: 39 420 kg
Бруто тежина: 48 000 kg

Онлајн: 1год 1мес

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 0E16883

Kel-Berg 37 m³ - кипер полуприколка
 10
19 500 EUR
2012
4-оски
Корисна носивост: 39 820 kg
Бруто тежина: 48 000 kg

Онлајн: 1год 4мес

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 0E16718

Kel-Berg 37 m³ - кипер полуприколка
 9
20 000 EUR
2012
4-оски
Корисна носивост: 39 820 kg
Бруто тежина: 48 000 kg

Онлајн: 1год 7мес

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 0E16745

1 2   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.