Кипери полуприколки KÄSSBOHRER


   Страница 1 од 2 1/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Kässbohrer SKS 27 Tipper - кипер полуприколка
 13
17 900 EUR
Нето цена
2018

Онлајн: 4ден

TheTruckCompany

16

Белгија, Hooglede

Идентификација TC94810

Kässbohrer SKS 27 Tipper - кипер полуприколка
 13
17 900 EUR
Нето цена
2018
Корисна носивост: 32 350 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 5ден

TheTruckCompany

16

Белгија, Hooglede

Идентификација TC87371

Kässbohrer SKS 27 Tipper - кипер полуприколка
 16
17 900 EUR
Нето цена
2018

Онлајн: 5ден

TheTruckCompany

16

Белгија, Hooglede

Идентификација TC71332

Kässbohrer SKS 27 Tipper - кипер полуприколка
 13
17 900 EUR
Нето цена
2018

Онлајн: 5ден

TheTruckCompany

16

Белгија, Hooglede

Идентификација TC66053

Kässbohrer SKS 27 Tipper - кипер полуприколка
 15
17 900 EUR
Нето цена
2018
Корисна носивост: 31 350 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 8ден

TheTruckCompany

16

Белгија, Hooglede

Идентификација TC21900

Kässbohrer SKS 27 Tipper - кипер полуприколка
 12
17 900 EUR
Нето цена
2018

Онлајн: 10ден

TheTruckCompany

16

Белгија, Hooglede

Идентификација TC34022

Kässbohrer SKS 27 Tipper - кипер полуприколка
 13
17 900 EUR
Нето цена
2018

Онлајн: 12ден

TheTruckCompany

16

Белгија, Hooglede

Идентификација TC27902

Kässbohrer SKS 27 Tipper - кипер полуприколка
 13
17 900 EUR
Нето цена
2018
Корисна носивост: 32 350 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 12ден

TheTruckCompany

16

Белгија, Hooglede

Идентификација TC55153

Kässbohrer SKS 27 Tipper - кипер полуприколка
 13
17 900 EUR
Нето цена
2018
Корисна носивост: 30 750 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 12ден

TheTruckCompany

16

Белгија, Hooglede

Идентификација TC38159

Kässbohrer SKS 27 Tipper - кипер полуприколка
 15
17 900 EUR
Нето цена
2018

Онлајн: 12ден

TheTruckCompany

16

Белгија, Hooglede

Идентификација TC94349

KASSBOHRER Basic 27m3+NEW+ELECTRIC ROOF - кипер полуприколка
 16
30 500 EUR
2021
3-оски
Корисна носивост: 32 560 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 15ден

Engeros Otepää OÜ

9

Естонија, Otepää

KASSBOHRER Basic 27m3+NEW+ELECTRIC ROOF - кипер полуприколка
 14
30 500 EUR
2021
3-оски
Корисна носивост: 35 560 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 15ден

Engeros Otepää OÜ

9

Естонија, Otepää

Kaessbohrer WYWROTKA L1S0R123 - кипер полуприколка
 6
27 000 EUR
2020

Онлајн: 25ден

ECO SP Z OO SPOLKA KOMANDYTOWA

Полска, Gdynia

Kässbohrer SKS27 Tipper - кипер полуприколка
 13
17 500 EUR
Нето цена
2018
Корисна носивост: 31 910 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 1мес 5ден

TheTruckCompany

16

Белгија, Hooglede

Идентификација TC23087

Kässbohrer SKS 27 Tipper - кипер полуприколка
 15
35 900 EUR
Нето цена

Онлајн: 1мес 6ден

TheTruckCompany

16

Белгија, Hooglede

Идентификација TC45616

Kässbohrer SKS 27 Tipper - кипер полуприколка
 16
35 900 EUR
Нето цена

Онлајн: 1мес 30ден

TheTruckCompany

16

Белгија, Hooglede

Идентификација TC73460

Kässbohrer SKS 27 M3  - кипер полуприколка
 15
Прашајте за цена
2021
2-оски

Онлајн: 3мес

Trailer Trade A/S

Данска, Dänemark

Kässbohrer 37 M3  - кипер полуприколка
 17
Прашајте за цена
2021
4-оски

Онлајн: 3мес

Trailer Trade A/S

Данска, Dänemark

Kässbohrer 26 M3  - кипер полуприколка
 6
Прашајте за цена
2021
3-оски

Онлајн: 3мес

Trailer Trade A/S

Данска, Dänemark

KÄSSBOHRER SKM 10-16 L - кипер полуприколка
 5
3 381 EUR
Нето цена
1988
Корисна носивост: 25 000 kg
Бруто тежина: 29 000 kg

Онлајн: 3мес 12ден

M-Trucks GmbH

Швајцарија, Rafz

1 2   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.