Кипери полуприколки KAISER

Резултати пронајдени: 79

Сортирај според
  
Резултати по страница
  

Филтрирај резултатиИсчисти сė

 • Тип (1)
  Кипери полуприколки
 • Бренд (1)
  KAISER
 • Земја на продавачот
 • Аукција, изнајмување
 • Цена, EUR
 • Година
 • Број на оски
 • За транспорт на
 • Опции
 • Корисна носивост, kg
 • Бруто тежина, kg
Кипер полуприколка Kaiser Steelspring - Drumbrakes
15
Кипер полуприколка
Kaiser Steelspring - Drumbrakes
P. Mostert Import-Export B.V.
Холандија
Година на производство: 2005
Број на оски: 2-оски
Корисна носивост: 26760 kg
Бруто тежина: 33000 kg
5 750  EUR
Нето цена
Онлајн: 8час 5мин
Кипер полуприколка Robuste-Kaiser 2 x STEEL SUSP. /RESSORT
9
Кипер полуприколка
Robuste-Kaiser 2 x STEEL SUSP. /RESSORT
Braem
Белгија
Година на производство: 2008
Корисна носивост: 26880 kg
Бруто тежина: 33000 kg
8 350  EUR
Нето цена
Онлајн: 13час 49мин
Кипер полуприколка Robuste Kaiser 2 axles 21m3 Steel-Tipper SAF Achse
1
20
Кипер полуприколка
Robuste Kaiser 2 axles 21m3 Steel-Tipper SAF Achse
BAS World
Холандија
Година на производство: 1997
Број на оски: 2-оски
4 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 2ден
Кипер полуприколка Robuste Kaiser 2 axles 21m3 Steel-Tipper SAF Achse
1
20
Кипер полуприколка
Robuste Kaiser 2 axles 21m3 Steel-Tipper SAF Achse
BAS World
Холандија
Година на производство: 1997
Број на оски: 2-оски
4 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 2ден
Кипер полуприколка Robuste Kaiser 2 axles Kipper / 25m3 /
1
13
Кипер полуприколка
Robuste Kaiser 2 axles Kipper / 25m3 /
BAS World
Холандија
Година на производство: 1998
Број на оски: 2-оски
3 800  EUR
Нето цена
Онлајн: 2ден
Кипер полуприколка ROBUSTER KAISER T/A Aluminum
16
Кипер полуприколка
ROBUSTER KAISER T/A Aluminum
Ritchie Bros Auctioneers Spain
Шпанија
Година на производство: 2007
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 4ден
Кипер полуприколка ROBUSTE KAISER
20
Кипер полуприколка
ROBUSTE KAISER
Ritchie Bros. Auctioneers France
Франција
Година на производство: 2006
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 4ден
Кипер полуприколка Kaiser S3302G37
14
Кипер полуприколка
Kaiser S3302G37
Troostwijk Auctions
Белгија
Година на производство: 2003
Број на оски: 2-оски
Корисна носивост: 37000 kg
1 000  EUR
Аукција
Онлајн: 6ден
Кипер полуприколка Kaiser Tipper
18
Кипер полуприколка
Kaiser Tipper
TheTruckCompany
Белгија
Година на производство: 1988
Корисна носивост: 27030 kg
Бруто тежина: 34000 kg
10 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 9ден
Кипер полуприколка Robuste Kaiser 2 axles Steel Tipper 15m3 Steel Suspension
1
20
Кипер полуприколка
Robuste Kaiser 2 axles Steel Tipper 15m3 Steel Suspension
BAS World
Холандија
Година на производство: 1988
Број на оски: 2-оски
4 600  EUR
Нето цена
Онлајн: 9ден
Кипер полуприколка Robuste Kaiser 2 axles Steel Tipper 15m3 Steelsuspension
1
20
Кипер полуприколка
Robuste Kaiser 2 axles Steel Tipper 15m3 Steelsuspension
BAS World
Холандија
Година на производство: 1982
Број на оски: 2-оски
Корисна носивост: 22795 kg
Бруто тежина: 32000 kg
4 600  EUR
Нето цена
Онлајн: 9ден
Кипер полуприколка Robuste Kaiser 2 axles 21m3 Stahl-Kipper SAF Achse
1
20
Кипер полуприколка
Robuste Kaiser 2 axles 21m3 Stahl-Kipper SAF Achse
BAS World
Холандија
Година на производство: 1997
Број на оски: 2-оски
5 400  EUR
Нето цена
Онлајн: 9ден
Кипер полуприколка Robuste Kaiser 2 axles 21m3 Stahl-Kipper SAF Achse
1
20
Кипер полуприколка
Robuste Kaiser 2 axles 21m3 Stahl-Kipper SAF Achse
BAS World
Холандија
Година на производство: 1997
Број на оски: 2-оски
5 200  EUR
Нето цена
Онлајн: 9ден
Кипер полуприколка Kaiser 2-AS HALF PIPE KIPPER - STEEL BUCKET - STEEL CHASSIS - HYDR ACHTERKLEP / VALVE - AIR SUSPENSION - CLEAN
20
Кипер полуприколка
Kaiser 2-AS HALF PIPE KIPPER - STEEL BUCKET - STEEL CHASSIS - HYDR ACHTERKLEP / VALVE - AIR SUSPENSION - CLEAN
M.J.C. TRUCKS & MACHINERY
Белгија
Година на производство: 2006
Број на оски: 2-оски
Корисна носивост: 29560 kg
Бруто тежина: 37000 kg
4 950  EUR
Нето цена
Онлајн: 9ден
Кипер полуприколка Robuste Kaiser 3 axles 50m3 Alu-Kipper
1
15
Кипер полуприколка
Robuste Kaiser 3 axles 50m3 Alu-Kipper
BAS World
Холандија
Година на производство: 2006
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 32680 kg
Бруто тежина: 38000 kg
11 400  EUR
Нето цена
Онлајн: 10ден
Кипер полуприколка Kaiser Tipper
15
Кипер полуприколка
Kaiser Tipper
TheTruckCompany
Белгија
Година на производство: 2007
Корисна носивост: 29580 kg
Бруто тежина: 38000 kg
9 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 16ден
Кипер полуприколка Kaiser Tipper
18
Кипер полуприколка
Kaiser Tipper
TheTruckCompany
Белгија
Година на производство: 2007
Корисна носивост: 29580 kg
Бруто тежина: 38000 kg
9 750  EUR
Нето цена
Онлајн: 16ден
Кипер полуприколка Kaiser
3
Кипер полуприколка
Kaiser
COGEMAT
Франција
Година на производство: 2008
Број на оски: 2-оски
Бруто тежина: 39000 kg
Прашајте за цена
Онлајн: 18ден
Кипер полуприколка Kaiser Kipper + 2 AXLE+STEEL
20
Кипер полуприколка
Kaiser Kipper + 2 AXLE+STEEL
Trucks Roosendaal
Холандија
Година на производство: 2003
Број на оски: 2-оски
Бруто тежина: 33000 kg
8 950  EUR
Нето цена
Онлајн: 20ден
Кипер полуприколка Kaiser 3 ESSIEUX
16
Кипер полуприколка
Kaiser 3 ESSIEUX
Sodineg France
Франција
Година на производство: 2002
Бруто тежина: 38000 kg
8 900  EUR
Онлајн: 20ден
Страница 1 од 4
Резултати пронајдени: 79
Пребарувањето е зачувано!

t1test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.