Кипери полуприколки од Шведска - Изнајмување.


0
Резултати пронајдени

Слични понуди

KELBERG 2003 - кипер полуприколка
 16
9 850 EUR
2003
3-оски
Корисна носивост: 32 520 kg
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 1мес 13ден

Mindessons AB

10

Шведска, Trelleborg

Идентификација TLJ325

 SLP 3-9590-ST - кипер полуприколка
 18
5 470 EUR
2001
3-оски

Онлајн: 2мес 12ден

ATS Sweden

Шведска, Jämtland

Идентификација S2197

Kilafors TRBM3CTB3-47-95 - кипер полуприколка
 17
9 448 EUR
2002
3-оски
Корисна носивост: 34 550 kg
Бруто тежина: 47 000 kg

Онлајн: 2мес 12ден

ATS Sweden

Шведска, Jämtland

Идентификација S2201

NOR SLEP SL-42T Tipp Trailer - кипер полуприколка
 20
19 790 EUR
2004
3-оски
Корисна носивост: 31 800 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 3мес 6ден

ATS Sweden

Шведска, Dalarna

Идентификација S2467

Kilafors  - кипер полуприколка
 20
13 820 EUR
2002
3-оски

Онлајн: 3мес 6ден

ATS Sweden

Шведска, Dalarna

Идентификација S2440

 Parallel - кипер полуприколка
 3
3 880 EUR
2-оски

Онлајн: 3мес 6ден

Mindessons AB

10

Шведска, 62 Trelleborg

Parator STI 17-24 3 Axle Tipp Trailer - кипер полуприколка
 20
13 430 EUR
1999
3-оски
Корисна носивост: 29 400 kg

Онлајн: 4мес 4ден

ATS Sweden

Шведска, Västernorrland

Идентификација S1878

NOR SLEP SE-40 TS - кипер полуприколка
 16
9 850 EUR
1990
3-оски
Корисна носивост: 30 560 kg
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 7мес 2ден

Mindessons AB

10

Шведска, Trelleborg

Идентификација PAG421

 ORY Flak med RTC täckning - кипер полуприколка
 10
7 462 EUR
2-оски

Онлајн: 10мес 23ден

Mindessons AB

10

Шведска, Trelleborg

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.